برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۷۲ ساعت سرنوشت ساز برای کاکا

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۳ — گل

رئال روز جمعه به پرتغال سفر خواهد کرد و شنبه عازم آمریکا خواهد بود

ریکاردو کاکا

این طور به نظر می رسد که پروسه جدایی کاکا از رئال زمان خاص خودش را دارد. در برخی از لحظات،توپ در زمین باشگاه است و در برخی دقایق خود بازیکن برزیلی باید پابه توپ شود و درنهایت برای جدایی اش از رئال و مقصد اتی اش تصمیم گیری کند

اولین بازه زمانی این پرونده که یکی از مهمترین بازه های زمانی هم هست، روز جمعه آغاز خواهد شد. زمانی که مادریدی‌ها سوار برهواپیما به لیسبون می روند تا روز شنبه به سمت لس آنجلس حرکت کرده تا تور تابستانی آمریکایی شان را در آنجا آغاز کنند.
رئال مادرید روز جمعه در اوزبیو کاپ مقابل بنفیکا قرار خواهد گرفت و درصورتی که کاکا با رئالی‌ها به لیسبون نرود، در اردوی لس آنجلس هم غایب خواهد بود. این به منزله جدایی کامل میان سران رئال و بازیکن برزیلی درنظر گرفته خواهد شد. تصور کنید که درحالی که تمام بازیکنان رئال در کمپ تمرینی شان درآمریکا در حال تمرین هستنو کاکا به تنهایی درمادرید تمرین می کند.

کاکا الان تنها ۷۲ ساعت زمان دارد تا در این باره تصمیم گیری کند که آیا با کاروان رئال به لیسبون خواهد رفت و ایا می خواهد فعلا درکنار مورینیو یا شاگردانش باشد یا نه.ممکن است در طول این روزها، او درخواست جلسه ای با مورینیو و یا حتی فلورنتینو پرس داشته باشد. هرچند که شواهد و قراین حاکی از آن است که کاکا یاغی گری نخواهد کرد و با سایر رئالی‌ها عازم این سفر خواهد شد.

سران رئال مادرید هم نمی خواهند به اجبار برروی جدایاو پافشاری کنند و پروسه این جدایی را تلخ نمایند. آنها خیلی شفاف و صادقانه نظراتشان را به کاکا ابراز کرده اند و به نظر می رسد که آنها حداقل قیمت این ستاره برزیلی را ۲۵ میلیون یورو تعیین کرده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391