برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتهام جدید علیه کونته

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۱ — ورزش۳

در حالی که تصور میشد که تنها مسئله مربوط به شرطبندی در بازی های سیه نا اتهام کونته باشد ، خبری امروز باز هم یووه و کونته را در شوک فرو برد .

این بار خبر میرسد که کونته در شرطبندی‌ها و تبانی دیدار های تیم باری نیز دست داشته است . کونته بین سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ هدایت تیم باری رو بر عهده داشته است . اما اکنون بازیکن سابق تیم باری نامه ای به دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا فرستاده و از او خواستار پیگیری این موضوع شده است .
بر اساس آخرین اخبار و به نقل از سایت هواداران یوونتوس در ایران، این بار میکولوچی بازیکن اسبق تیم باری که در آن فصل که کونته هدایت این تیم را بر عهده داشته کونته را متهم کرده است. او در نامه ای به دادگاه شهر رم اعلام میکند که کونته در دو دیدار ( باری – پیاچنزا ) و ( باری – سالرنتا ) متهم به تبانی است . در صورتی که این ادعا تایید شود کونته دچار مشکل بزرگی خواهد شد .
به نظر میرسد در صورتی که پالاتزی این ادعا را تایید کند کونته بار دیگر مورد بازجویی قرار میگیرد و در صورت تایید کونته بیش از پیش گرفتار این مسئله خواهد شد چرا که این بار اتهام تبانی است نه شرطبندی ، اتهامی که میتواند به مانند بونوچی حتی به سه سال محرومیت نیز منجر شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391