برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون فوتبال اسپانیا: هفته اول رقابت های فصل جدید به تعویق نمی افتد

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۰ — گل

براساس گزارش ها، قرار است رقابت های فصل جدید لالیگا از روز ۱۸ آگوست آغاز شود اما شبکه های مدیا پرو و کانال پلاس در مورد چگونگی مزایده حق پخش این رقابت‌ها به توافق نرسیده اند.

فدراسیون فوتبال اسپانیا احتمال تعویق در آغاز رقابت های فصل جدید لالیگا را رد کرد. این در حالی است که دو کمپانی دارای حق پخش این رقابت‌ها هنوز با یک دیگر به توافق نرسیده اند.

براساس گزارش ها، قرار است رقابت های فصل جدید لالیگا از روز ۱۸ آگوست (۲۸ مرداد) آغاز شود اما شبکه های مدیا پرو و کانال پلاس در مورد چگونگی مزایده حق پخش این رقابت‌ها به توافق نرسیده اند. براساس توافقات قبلی، قرار بود یکی از شبکه حق پخش ۹ تیم را در اختیار بگیرد و شبکه دیگر حق پخش ۱۱ تیم باقی مانده را به دست بیاورد.

درگیری این دو شبکه در فاصله سه هفته تا آغاز رقابت ها، به این معناست که هنوز نمی توان زمان دقیقی برای هفته اول رقابت‌ها اعلام کرد.

به تازگی شایعاتی در مورد به تعویق افتادن هفته ابتدایی برای رفع این مشکل منتشر شد اما فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال اسپانیا آمده است:" بی تردید، فصل جدید براساس برنامه از روز ۱۸ آگوست آغاز خواهد شد."

در صورتی که بازی های هفته اول به تعوق بیفتد، این برای دومین فصل پیاپی خواه بود که رقابت های لالیگا با تاخیر آغاز می شود. سال گذشته اعتصاب بازیکنان موجب تعویق دیدارهای هفته ابتدایی شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391