برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد مالدینی از خریدهای میلان؛ زاپاتا فوق العاده نیست

پنجشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۵ — گل

من خرید زاپاتا را انتظار نداشتم. ما باید ارزیابی کنیم که او به لحاظ فیزیکی در چه وضعیتی قرار دارد، اما مطمئناً من منتظر خرید بهتری در مرکز خط دفاعی میلان بودم.

پائولو  مالدینی و تیم آث میلان

بازیکن و سرمربی سابق میلان، چرازه مالدینی، باز هم به انتقاد از سیاست‌های نقل‌وانتقالات میلان پرداخت، و خرید کریستین زاپاتا برای میلان را یک خرید فوق‌العاده توصیف نکرد.

به نقل از میلانیستا مدافع کلمبیایی ویارئال، روز گذشته و طی قراردادی قرضی از باشگاه اسپانیایی به میلان منتقل شد. این مدافع اهل امریکای جنوبی پاسپورت اروپایی در اختیار ندارد، بنابراین او یکی از ۲ سهمیه غیراروپایی میلان را اشغال خواهد کرد. این بدین معناست که میلان در صورت دریافت پاسپورت اروپایی از سوی گابریل، تنها خواهد توانست یک بازیکن دیگر با پاسپورت غیراروپایی از قبیل توز، کاکا، ژکو، و یا دامیائو را به لیست خود اضافه کند.


علاوه بر این موضوع، چزاره مالدینی که در بیش از ۳۵۰ دیدار برای میلان به میدان رفته است، و در دو مقطع نیز هدایت روسونری را بر عهده داشته است، بار دیگر سیاست‌های نقل‌وانتقالات میلان با به باد انتقاد گرفت:

من خرید زاپاتا را انتظار نداشتم. ما باید ارزیابی کنیم که او به لحاظ فیزیکی در چه وضعیتی قرار دارد، اما مطمئناً من منتظر خرید بهتری در مرکز خط دفاعی میلان بودم. من به یاد دارم که نمایش‌های او در ادنیزه بسیار دیدنی بود، اما بعد از انتقال به ویارئال دچار افت شد، و چندان در این تیم اسپانیایی درخشان ظاهر نشد.

اما مطمئن هستم که میلان وضعیت این بازیکن را به دقت تحت نظر داشته است، و اعتقاد دارد که زاپاتا بار دیگر به مرز آمادگی خواهد رسید. من اعتقاد دارم که او ذاتاً یک مدافع میانی نیست، اما به نظر می‌رسد بعد از خروج تیاگو سیلوا، ورود زاپاتا تا حدودی هواداران میلان را آرام کند.

ستاره برزیلی، یک استثنا در فوتبال بود که من بسیار امیدوار بود که وی را برای سال‌های طولانی در میلان ببینیم، من معتقد بودم که او مسیر بازیکنانی مانند بارزی و مالدینی را می‌تواند طی کند. من معتقدم که در خط دفاعی به یک بازیکن سطح بالا نیاز داریم.

چزاره مالدینی پیش از این نیز بعد از فروش تیاگو سیلوا به پاری‌سن‌ژرمن به شدت از عمل‌کرد ضعیف باشگاه انتقاد کرده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391