برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوان ماتا: در فینال چمپیونزلیگ، پتر چک فرشته نجات ما بود

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۶ — گل

خوان ماتا، هافبک چلسی، پتر چک، دروازه بان آبی‌ها را فرشته تیم در دیدار فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ دانست. پتر چک در دیدار فینال چمپیوزلیگ با مهار ضربه پنالتی ایویکا اولیچ، کمک کرد تا چلسی به اولین قهرمانی اش در این رقابت‌ها برسد.

خوان ماتا

پتر چک در دیدار فینال چمپیوزلیگ با مهار ضربه پنالتی ایویکا اولیچ، کمک کرد تا چلسی به اولین قهرمانی اش در این رقابت‌ها برسد.

این ملی پوش اهل چک همچنین در طول دیدار، ضربه پنالتی آرین روبن را مهار کرد و به همین دلیل، ماتا او را عامل اصلی پیروزی تیمش در دیدار نهایی لیگ قهرمانان می داند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه چلسی گفت:" بعد از اینکه ضربه پنالتی من مهار شد، مطمئن بودم که پترچک کاری خواهد کرد. من دوست داشتم یکی از ضربات را بزنم زیرا همیشه دوست داشتم مسئولیتی برعهده بگیرم. من پنالتی ام را از دست دادم اما پتر مانند یک فرشته، یکی از مهمترین ضربات آنها را مهار کرد.

وقتی دروگبا پنالتی آخر را به گل تبدیل کرد، ما از خوشحالی منفجر شدیم.

بازی دیوانه کننده ای بود. بایرن حدود دقیقه ۸۰ به گل رسید و ما روی آخرین کرنر، توسط دروگبا به گل رسیدیم. ما خیلی خسته شده بودیم اما سرنوشت این بود. ما شایسته قهرمانی در چمپیونزلیگ بودیم.

این رویای ما بود که به واقعیت تبدیل شد. ما تیمی هستیم که اولین قهرمانی چلسی در چمپیونزلیگ را کسب کرد. ما از اینکه عضوی از این تیم هستیم، خوشحالیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391