برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مودریچ با تاتنهام تمرین نکرد

یکشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۸ — افکارنیوز

مودریچ با حضوردرتمرینات تاتنهام، با هم تیمی هایش و آندره ویلاس بواس، مربی جدید تاتنهام سلام و احوال پرسی کرد ولی در مجموع ۲ ساعت هم در این مجموعه نماند.

لوکا   مودریچ

به نقل از گل ،با آغاز اولین جلسه تمرینی فصل جدید تاتنهام، لوکا مودریچ، ستاره کروات این باشگاه، با سایر هم تیمی هایش به تمرین نپرداخت. این درحالی است که او هنوز بازیکن رسمی تاتنهام است و قرار بود که در روز ۵شنبه، همراه با تمامی بازیکنان دیگری که در رقابتهای یورو۲۰۱۲ شرکت کرده بودند، به «سپورز لاژ» کمپ تمرینی باشگاه لندنی آمده و تمریناتش را با سایر بازیکنان آغاز کند.

،مودریچ آمد؛ با هم تیمی هایش و آندره ویلاس بواس، مربی جدید تاتنهام سلام و احوال پرسی کرد ولی در مجموع ۲ ساعت هم در این مجموعه نماند. او حتی لباس ورزشی برتن نکردو با سایر هم تیمی هایش هم به تمرین نپرداخت و حضور او تنها به یک سلام و احوالپرسی مختصر و مفید با هم تیمی‌ها و مربیان تیمش خلاصه شد. دو ساعت بعد هم مودریچ در حالی که هم تیمی هایش، مشغول تمرین بودند، کمپ را ترک کرد تا بدین ترتیب بر تصمیمش که جدایی از تاتنهام و پیوستن به رئال است پافشاری کند.

این درحالی است که سران تاتنهام فصل گذشته به او قول داده بودند تا در فصل پیش رو، راه را برای جدایی او آسان نمایند. ازهمین رو، او اصلا از شرایط حاضر رضایت ندارد و از اولین مذاکراتی که با سران تاتنهام داشت هم اصلا راضی نیست.او درانتظار برخوردی منعطف تر از سوی سران باشگاه بود؛ ولی این طور به نظر می رسد که سران تاتنهام قول فصل قبلشان را فراموش کرده اند.فصل گذشته و زمانی که دانیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام، از جدایی او از این باشگاه و یپوستنش به چلسی جلوگیری کرده بود، مودریچ به شدت ناراحت شده بود و حالا هم این برنامه ،درمسیر انتقال او به رئال درحال پیاده سازی است. درحالی که قول و قرارها به نحو دیگری بود.

از آن روز تاحالا ۳۶۵ روز گذشته ولی شرایط تغییری نکرده؛ یا دست کم، آن طوری که مودریچ دوست دارد، نشده. حالا مشتری مودریچ، تیم دیگری است و به جای چلسی، رئال مادرید به سراغ این بازیکن کروات آمده؛ولی سران تاتنهام اعلام کرده اند که حتی یک یورو هم از قیمتی که می خواهند پائین نمی آیند. این درحالی است که پارسال پیشنهاد ۴۰میلیون یورویی سران چلسی برای جذب مودریچ کافی نبود و الان سران رئال حتی حاضر به پرداخت چنین مبلغی هم نیستند؛

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391