برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصرار مورینیو برای پیوستن شاهین به لیورپول

شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۵ — ورزش۳

سران رئال تنها در فکر انتقال قرضی ستاره ترک تبارشان هستند .

نوری  شاهین

این هفته، هفته کلیدی و سرنوشت سازی برای نوری شاهین و آینده اش خواهد بود. به احتمال خیلی زیاد، این ستاره ترک تبار رئال مادرید را ترک خواهد کردو مقصد آتی او انگلیس و لیگ برتر خواهد بود.

به گزارش گل شاهین که دو سال پیش عنوان بهترین بازیکن بوندس لیگا را کسب کرده بود، تابستان پیش به رئال مادرید آمد و حالا پیوستن به رئال،شاید آه و حسرت زیادی را برایش به همراه داشته باشد. او در رئال حتی نتوانست فرصت کافی برای ابزار توانایی هایش را به دست بیاورد و البته مصدومیتهای متعدد هم در حضور کم فروغ او در فوتبال اسپانیا بی تاثیر نبود.

شاهین در اردوی تابستانی رئال در آمریکا هم تنها ۱۲۷ دقیقه به عنوان بال چپ به میدان رفت و این گویای آن است که او جایی در ترکیب تیم مورینیو نخواهد داشت.

شاهین که مورد بی مهری مورینیو و سران باشگاه قرار دارد، خوش شانس است که تیمهای اروپایی همچنان او را زیر ذره بین داشته اند. حالا سران رئال می خواهند که او آمادگی و اعتماد به نفسش را بازیابد و بتواند به عنوان بازیکن ثابت تیمی، در لیگی معتبر حضور یابد. شاهین تنها ۲۳ سال سن دارد و تا سال ۲۰۱۷ با رئال قرارداد بسته.

از همین رو سران رئال به دنبال آن هستند تا ستاره ترک تبارشان را باقراردادی قرضی به تیم دیگری بسپارند و حتی در صورت انتقال دائمی او، شرطی برای بازپس گیری ستاره شان بگذارند. این انتقال کار سختی نخواهد بود چرا که سران تیمهای آرسنال و لیورپول به دنبال جذب شاهین هستند. هر دوی آنها برای این انتقال ابراز تمایل کرده اند و به نظر می رسد که شاهین هم تیم آینده اش را انتخاب کرده ولی مشکلات دقیقا از همین جا شروع می شود. شاهین آرسنال را برگزیده ولی مورینیو لیورپول را مقصد ایده آلی برای این بازیکن جوان می داند.

تمایل ونگر برای جذب شاهین اتفاق تازه ای نیست. ونگر در سال ۲۰۰۵ و بعد از درخشش شاهین در رقابتهای زیر ۱۷ ساله های اروپا، این بازیکن را بهترین بازیکن زیر ۲۰ ساله های دنیا نامید و حالا دو سال است که برای خرید او تلاش می‌کند و موفق نمی شود و در نهایت پارسال رئالی هاتوانستند تا شاهین را از چنگ آرسنال درآورده و به خانه ببرند ولی حالا ونگر به دنبال آن است تا بختش را به نحو دیگری بیازماید. به علاوه تلاش بارسا برای خرید سانگ، می تواند نیاز آرسنال به شاهین رابیشتر کند. ونگر تا وقتی که این ستاره مادریدی را خریداری نکند، به سانگ اجازه جدایی نخواهد داد.

از سوی دیگر، آقای خاص دلایل خاصی دارد که بنا بر آن دلایل ترجیح می دهد تا ستاره اش را به لیورپول بفرستد. برندان راجرز، مربی کنونی لیورپول ، کارش در لیگ برتر را به عنوان مربی تیم ذخیره های چلسی و زیر نظر خود مورینیوشروع کرد و از همین رو موریینیو ترجیح می دهد تا شاهین را به دست فردی قابل اعتماد بسپارد .کسی که همیشه او را تحسین کرده است. مورینیو اخیرا در مورد راجرز گفته:« با حضور راجرز، لیورپول به روزهای اوجش بازخواهد گشت.»

درهر صورت چیزی که قطعی است این است که روزهای شاهین در رختکن رئال انگشت شمار است و حالا فقط باید منتظر ماند تا مقصدنهایی او مشخص شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391