برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایکون در انتظار پیشنهاد رئال

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۹ — گل

اما مایکون از انتظار خسته نمی شود و سعی می‌کند گامها را به سمت آسان شدن انتقالش بردارد . در ابتدا چلسی را رد کرد و اخیرا به پیشنهاد پر و پیمان آنژی روبرتو کارلوس هم پیشنهاد رد داد.

چه کسی است که نخواهد در رئال بازی کند ؟ این جمله ای کلیشه ایست که اغلب تکرار می شود . اما برای بعضی بازیکنان تقریبا تبدیل به فشار روحی می شود ، مثل مایکون . مثل مایکون که امسال همه کاری می‌کند تا به رئال بپیوندد . اما مشکل این جاست که فعلا عشقش ثمره ای نداشته چرا که رئال مادرید تلاشی برای خریدنش انجام نمی دهد .
اما مایکون از انتظار خسته نمی شود و سعی می‌کند گامها را به سمت آسان شدن انتقالش بردارد . در ابتدا چلسی را رد کرد و اخیرا به پیشنهاد پر و پیمان آنژی روبرتو کارلوس هم پاسخ منفی داد .
اما حرکت آخرش جالب تر بوده است . او به اینتر گفته که حاضر نیست در مراحل اولیه لیگ اروپا حاضر باشد تا در صورت پیوستن به رئال مادرید ، مشکلی برای حضور در بازیهای چمپیونزلیگ نداشته باشد . روز جمعه ، آخرین زمان تعیین شده توسط یوفا برای تحویل لیست بازیکنان است . اینتر می داند که نمی تواند این بازیکن را داشته باشد . مایکون به سران نراتزوری گفته که اگر اسمش را در لیست رد کنند ، حاضر به بازی نمی شود .
بازیکن برزیلی می خواهد از اینتر برود اما بیش از هر چیزی رئال مادرید را ترجیح می دهد . باشگاه ایتالیایی با چلسی و آنژی هم به توافق رسیده بود اما خود بازیکن آنها را رد کرده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391