برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پله:با موضوع نژاد پرستی در فوتبال اغراق آمیز برخورد شده است

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۳ — واحد مرکزی خبر

پله اسطوره فوتبال جهان گفت : با موضوع نژاد پرستی در میادین فوتبال به طرزی اغراق آمیز برخورد شده است.

به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر؛ پله که در لندن به سر می برد افزود: در زمانی که من فوتبال بازی می کردم ، ما دلمشغولی به نام نژاد پرستی نداشتیم و اگر مواردی هم بود و ما را در زمین سیاه پوست خطاب می کردند ما به موضوع اهمیت نمی دادیم اما امروز اگر این موضوع اتفاق بیافتد و بازیکنی دیگری را سیاه خطاب کند آنگاه به این موضوع اهمیت زیادی داده می شود و آن را اغراق آمیز می کنیم و البته باید با نژاد پرستی مبارزه شود زیرا باید به شخصیت همه افراد احترام گذاشت اما در برابر ما با گذشت زمان موضوع را روز به روز بزرگتر می کنیم.
پله درباره میزان آمادگی برزیل برای برگزاری رقابتهای فوتبال جام جهانی دو هزار و چهارده و بازیهای المپیک دو هزار و شانزده ریودوژانیرو گفت: اگر رو راست باشیم باید بگویم که آماده نیستیم ما مشکلات زیادی در زمینه ساخت و ساز و مخابرات داریم و هنوز در بخش حمل و نقل هم پیشرفت های خوبی نداشته ایم و شاید خیلی‌ها بگویند این کار آسانی است اما من معتقدم که ما با کار آسانی روبرو نیستیم و این در حالی است که ما تنها دو سال تا آغاز بازیهای جام جهانی فوتبال فاصله داریم .
اسطوره فوتبال برزیل در ادامه پیرامون برنامه کشورش برای حضور بهتر در بازیهای المپیک دو هزار و شانزده ریودوژانیرو گفت: بدون شک ما به سرمایه گذاری نیازمندیم و باید در زمینه سرمربیگری تیم‌ها نیز تجدید نظر داشته باشیم و این خیلی موضوع مهمی است زیرا المپیک میدان آسانی نیست و شما باید این انتظارات خود را در طول دو یا سه سال ببینید اما تمام تلاش ما این است تا در بازیهای المپیک آتی به آمادگی کامل وارد شویم .
وی در پایان درباره احتمال کسب مدال طلا در فوتبال بوسیله تیم المپیک برزیل در المپیک لندن گفت: در رقابتهای المپیک بازیکنان حرفه ای نمی توانند بازی کنند و به همین خاطر من نتوانستم در المپیک حضور داشته باشم و شاید یکی از دلایل ناکامی برزیل در کسب مدال طلای فوتبال در المپیک این باشد اما به نظر من برزیل می تواند امسال و در این المپیک نخستین مدال خود را در فوتبال کسب کند و آنها در برابر مکزیکی به میدان می روند که بازیکنان خوبی دارد اما تیم برزیل هم تیم خوبی است و شانس قهرمانی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391