برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

په په: خیلی زود به بهترین شرایط برمی گردم

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۰۳ — گل

این ملی پوش پرتغالی در دیدار این هفته رئال مقابل والنسیا به دلیل برخورد با کاسیاس از ناحیه سر دچار آسب دیدگی شد و یکشنبه شب را در بیمارستان سپری کرد.

په په

په په، مدافع رئال، به هواداران تیمش اطمینان داد که خیلی زود به آمادگی مطلوب خواهد رسید و از آنها به خاطر نگرانی شان در مورد مصدومیتش تشکر کرد.

این ملی پوش پرتغالی در دیدار این هفته رئال مقابل والنسیا به دلیل برخورد با کاسیاس از ناحیه سر دچار آسب دیدگی شد و یکشنبه شب را در بیمارستان سپری کرد.

علی رغم این که معاینات انجام شده نشان داد که هیچ مشکلی برای په په به وجود نیامده، اما پزشک باشگاه رئال اعلام کرد این بازیکن در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا بازی نخواهد کرد.

با این وجود این مدافع تنومند از همه کسانی که از او حمایت کردند، تشکر کرد:" من از همه کسانی که در این چند روز از من حمایت کردند، تشکر می کنم.

واقعا تحت تاثیر حمایت هایی قرار گرفتن که از یکشنبه شب از من شده است؛ به ویژه از سوی هواداران رئال.

خیلی زود به بهترین شرایط برمی گردم تا با پیراهن رئال برای رسیدن به موفقیت مبارزه کنم. همچنین می خواهم تشکر ویژه داشته باشم از تیم پزشکی باشگاه که در تمام لحظات در کنار من بودند.

از همه همکارانم از باشگاه های دیگر که سلامتی من برای شان مهم بود، تشکر می کنم. من هیچ کدام از این‌ها را فراموش نمی کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391