برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غیبت په په در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۴ — گل

هرچند همه تست های به عمل آمده نشان داد که په په مشکلی ندارد و او روز گذشته از بیمارستان مرخص شد، او در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا حضور نخواهد داشت

په په و تیم رئال مادرید

به گزارش نشریه آ.اس، په په، مدافع رئال مادرید، که در دیدار تیمش مقابل والنسیا از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد، در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا غایب خواهد بود.

این مدافع پرتغالی در نیمه اول دیدار مقابل والنسیا به دلیل برخورد با کاسیاس دچار آسیب دیدگی شد و بعد از تعویض شدن در بین دو نیمه، شب را در بیمارستان سپری کرد.

دکتر کارلوس دیس، پزشک باشگاه رئال، در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه گفت:" به طور معمول، وقتی بازیکنی از ناحیه سر آسیب می بیند، ما او را برای ۲۴ ساعت تحت نظر خواهیم داشت. اگر مسئله جدی تر باشد، او را به بیمارستان می بریم و معاینات لازم را از او به عمل می آوریم. همه این تست‌ها از په په گرفته شد و او مشکلی ندارد.

او یکشنبه شب تحت نظر بود و همه چیز خوب است. ما به کمک بخش پزشکی باشگاه رئال تصمیم گرفتیم که این بازیکن از بیمارستان مرخص شود."

هرچند همه تست های به عمل آمده نشان داد که په په مشکلی ندارد و او روز گذشته از بیمارستان مرخص شد، او در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا که پنج شنبه شب در نوکمپ برگزار خواهد شد، حضور نخواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391