برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورتسموث؛ دو هفته تا انحلال

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۷ — گل

این باشگاه قدیمی انگلیسی با مشکلات فراوانی روبروست و بازیکنانش هم بر سر دستمزد خود کوتاه نمی‌آیند.

تیم پورتسموث

ترور بیرچ، سرپرست موقت باشگاه پورتسموث گفته این باشگاه احتمالا تا دو هفته دیگر منحل می‌شود و اموال آن به فروش می‌رسد.

این باشگاه جنوبی انگلیس مشکلات مالی شدیدی دارد، به‌ویژه که هشت بازیکن تیم اصلی حاضر نشده‌اند دستمزد خود را کاهش دهند یا این که قراردادشان را لغو کنند.

یکی از این هشت بازیکن نوانکو کانو است که می‌گوید ۳ میلیون پوند دستمزدش پرداخت نشده. بیرچ می‌گوید اکنون سرنوشت پورتسموث تنها در دستان بازیکنان است: «باشگاه احتمالا دو هفته تا انحلال فرصت دارد. اگر بازیکنان از این باشگاه نروند یا دستمزدشان را کاهش ندهند باشگاه منحل می‌شود. ما هنوز بازیکنانی مانند تال بن هیم، دیو کیتسون و کانو را داریم. کانو گفته می‌خواهد برود ولی باشگاه به او بدهکار است. این بازیکنان سرنوشت باشگاه را در دست گرفته‌اند. البته تقصیر آنها نیست چون آنها نبودند که باشگاه را به بحران کشاندند، اما آنها می‌توانند باشگاه را نجات دهند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391