برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله ویروس فیفا به کاروان رئال و بارسا

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۷ — گل

کاروان رئال مادرید که برای سپری کردن اردوی پیش فصل تابستانی به آمریکا سفر کرده بود ساعت ۶ صبح دوشنبه از فیلادلفیا وارد فرودگاه باراخاس مادرید شد تا سفر ۱۵ روزه آنها با پروازی ۶ ساعته به پایان برسد.

تیم رئال مادرید

مورینیو ، برای آنکه شاگردانش بتوانند راحت تر با فاصله زمانی تطبیق پیدا کنند به شاگردانش دو روز تعطیلی داده و بدین ترتیب رئالی‌ها تمریناتشان را در روز ۴شنبه ساعت ۱۸ در اسپانیا از سر خواهند گرفت.

ولی این جلسه تمرینی، بازیکنان زیادی را در خود نخواهد دید. مورینیو در جلسه تمرینی روز ۴شنبه، ۱۵ بازیکن ملی پوشش را به خاطر ویروس فیفا در اختیار نخواهد داشت. چرا که بازیکنان ملی پوش در آن روز در اردوهای تیمهای ملی شان خواهند بود تا در بازیهای دوستانه شرکت کنند و در آن روز تنها ۶ بازیکن در جلسه تمرینی رئال حضور خواهند یافت و درمیان این ۶ نفر، کاروالیو هم به تنهایی به تمرین خواهد پرداخت.

چهارشنبه شب قرار است تا تیم ملی اسپانیا در دیداری دوستانه مقابل پورتو ریکو به میدان برود و ازهمین رو و برای جلوگیری از خستگی بیشتر بازیکنان رئال، اسپانیایی های رئال در آمریکا ماندند و از همان جا مستقیما به پورتو ریکو پرواز خواهند کرد. بنزما و واران از فیلادلفیا عازم پاریس شدند تا در دیدار دوستانه فرانسه مقابل اروگوئه حضور یابند. ایگواین و دی ماریا، در دیداری دوستانه مقابل اوزیل و خدیرا قرار خواهند گرفت و آنها نیز روانه سفر فرانکفورت هستند. از سوی دیگر کریستیانو رونالدو، په په و کوئنترائو هم روز یکشنبه به پرتغال سفر کردند تا خودشان را برای بازی دوستانه مقابل پاناما آماده کنند و در نهایت نوری شاهین عازم وین شد تا تیم ملی کشورش رامقابل اتریش همراهی کند. در مجموع ۱۵ غایب رئال در جلسه تمرینی ۴شنبه، ۱۰۵۴۷ کیلومتر را طی می کنند تا روز ۵شنبه درتمرینات تیمشان حضور یابند.

۱۱ غایب در تمرینات بارسا

تیتو ویلا نووا قبل از برگزاری اولین دیدار تیمش در فصل جدید رقابتهای لالیگا،تنها در ۲جلسه تمرینی (جمعه وشنبه) ، تمام شاگردانش را درکنار هم خواهد دید. بارسا یکشنبه هفته بعد فصل جدید لالیگا را بامصاف با رئال سوسیداد آغاز خواهد کرد.

باوجودی که بیسنته دل بوسکه، جوردی آلبا، کارلس پویول و چابی ارناندس را برای بازی دوستانه با پورتو ریکو، به اردوی تیمش فرانخوانده، شش بازیکن بارسا باید چمدانهایشان را برای سفربه پورتو ریکو ببندند: ویکتور والدس، جراردپیکه، سرخیو بوسکتس، آندرس اینیستا،سسک فابرگس و پدرو رودریگس.علاوه بر ملی پوشان اسپانیایی، خاویر ماسچرانو و لیونل مسی هم برای رویارویی با تیم ملی آلمان روانه فرانکفورت می شوند. دانی آلوس که به تیم المپیک برزیل راه نیافته بود، برای حضور دراردوی سلسائو، بارسلونا را ترک خواهد کرد و ایبراهیم آفلای به بلژیک سفر خواهدکرد تا برای دیدار دوستانه با این تیم، درترکیب تیمش حضور یابد. الکسیس سانچس هم به نیویورک خواهد رفت تا دربازی تیم ملی شیلی مقابل اکوادور، هم تیمی هایش را یاری کند. سانچس روز جمعه به شهر بارسلونا بازخواهد گشت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391