برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیش از ۲ میلیون نفر برای ۵۸ دیدار، فوتبال المپیک رکورد تماشاگر پکن را شکست

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۲ — فارس

یک منبع رسانه‌ای اعلام کرد امسال تماشاگران بیشتری نسبت به المپیک پکن از رقابت‌های فوتبال مردان و زنان بازی‌های لندن ۲۰۱۲ دیدن کردند و به همین خاطر رکورد جدیدی ثبت شده است.

به نقل از دیلی‌میل، با انجام ۳۲ بازی مردان و ۲۶ پیکار بانوان، چهره تیم‌های اول تا سوم مشخص شد. بر اساس آماری که مقامات کمیته اجرایی ارائه کردند، در مجموع ۵۸ دیدار انجام گرفته ۲ میلیون، ۱۸۶ هزار و ۹۳۰ نفر از نزدیک در ورزشگاه‌ها به تماشا نشستند. این رکورد در حالی ثبت شد که در پیکارهای پکن ۲۰۰۸ شمار کل تماشاگران بالغ بر ۲ میلیون ۱۳۷ هزار و ۴۶۲ نفر بود.

این آمار حاکی است شمار تماشاگران دیدارهای مربوط به آقایان یک میلیون و ۵۲۵ هزار و ۱۳۴ نفر بوده است. در حالیکه در رقابت‌های ۴ سال قبل یک میلیون و ۳۹۷ هزار و ۴۴۸ نفر تماشاگر بازی‌های مردان بودند.

از طرفی در این دوره پیکارهای بانوان ۷۴۰ هزار و ۱۴ نفر تماشاگر داشت که در المپیک قبلی این میزان ۶۶۱ هزار و ۷۹۶ نفر بود.

پیکارهای لندن ۲۰۱۲ از روز جمعه ۶ مرداد شروع شد و تا تاریخ یکشنبه ۲۲ مرداد (امروز) ادامه می‌یابد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391