برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هزینه ۷۳ میلیون پوندی یونایتدها برای خرید فن پرسی

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۱ — گل

این ستاره هلندی قراردادی چهارساله با باشگاه منچستریونایتد امضا می‌کند و براساس این قرارداد، دستمزد هفتگی ۲۳۵ هزار پوندی دریافت خواهد کرد

رابین  فان پرسی

باشگاه منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن رابین فن پرسی، در مجموع پیشنهادی ۷۳ میلیون پوندی ارا

این ستاره هلندی امروز در تست های پزشکی باشگاه منچستریونایتد حضور پیدا خواهد کرد، قراردادی چهارساله با باشگاه منچستریونایتد امضا می‌کند و براساس این قرارداد، دستمزد هفتگی ۲۳۵ هزار پوندی دریافت خواهد کرد.

فن پرسی در ۲۹ سالگی می داند که این آخرین قرارداد مهم دوران حرفه ای اش خواهد بود و به همین دلیل، هرگز به پیشنهاد تمدید قرارداد آرسنال با دستمزد ۱۳۰ هزار پوند در هفته به طور جدی فکر نکرد.


به این ترتیب او سالانه ۱۲.۲ میلیون پوند دریافت خواهد کرد که در مجموع چهار سال، برابرا با ۴۸.۸ میلیون یورو خواهد بود.

علاوه بر این، باشگاه منچستریونایتد برای خرید او از آرسنال، ۲۴ میلیون پوند پرداخت می‌کند و به این ترتیب، این ستاره هلندی در مجموع در حدود ۷۳ میلیون پوند برای شیاطین سرخ هزینه خواهد داشت.

این در حالی است که این باشگاه با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان است و به تازگی خانواده گلیزر ۱۰ درصد از سهام باشگاه منچستریونایتد را در بورس نیویورک به فروش گذاشته است. حال این سوال پیش می آید که این باشگاه پول خرید این بازیکن را از کجا فراهم کرده است.

به نظر می رسد بخش قابل توجهی از این بودجه، از پولی که این باشگاه برای خرید لوکاس مورا کنار گذاشته بود، فراهم شد. یونایتدها به دنبال خرید این ستاره جوان برزیلی بودند اما مورا راهی پاری سن ژرمن شد تا فرگوسن تمرکز بیشتری روی خرید فن پرسی کند.

علاوه بر این، با جدایی مایکل اوون، پارک جی سونگ و توماش کوشچاک که در مجموع هفته ای ۱۸۰ هزار پوند دستمزد دریافت می کردند، زمینه برای پرداخت این دستمزد قابل توجه به فن پرسی فراهم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391