برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آربلوا: اگر رونالدو به محبت بیشتری نیاز دارد، خب ما به او محبت می کنیم

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۶ — گل

ستاره اسپانیایی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرد که حاضر است تا به رونالدو کمک کندتا برای سالیان سال در رئال بماند

کریستیانو رونالدو

آلوارو آربلوا در کمپ تمرینی لاس روساس و دراردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا به صحبت با خبرنگاران پرداخت.

آربلوا که برای حضوردر دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل عربستان در اردوی آماده سازی ماتادورها قراردارد در این باره گفته:«اگر رونالدو به محبتی بیش از سایرین نیاز دارد (که نمی دانم این طور هست یا نه)، باید به او بیش از اینها محبت کرد. همه این حق را دارند که ناراحت باشند.»

ستاره رئال مادرید شرایط هم تیمی پرتغالی اش را درک می‌کند و در صحبتهایی به این نکته اشاره کرده که همه کاری می‌کند تابه هم تیمی اش کمک کرده باشد:« همه دنیا حق دارند که ناراحت باشند. رونالدو هم یک انسان دیگر مثل همه انسان هاست. او مشلات اکثریت اسپانیایی هارا ندارد ولی کاملا منطقی است که او هم ناراحت شود.این کریستیانو است که چنین صحبتهایی را برزبان می آورد و این حرفها برش بیشتری دارد. ما به او کمک خواهیم کرد؛ چون او را دوست داریم. رونالدو هم تیمی ماست. من او را ناراحت ندیده بودم، چون اگر می دانستم که ناراحت است، از او سوال می کردم. به همین خاطر هم هست که همه ما تعجب کرده ایم . نباید بیش از این به این موضوع بها داده شود؛ من نشنیده ام که کریس بگوید که پول بیشتری می خواهد یا می خواهد قراردادش برای سالهای بیشتری تمدید شود. »


آربلوا ادامه داد:« امیدوارم که هواداران برداشت بدی از حرف های رونالدو نداشته باشند. این حرفها بازتاب فراوانی داشته اند. رسانه‌ها دراسپانیا قدرت خیلی زیادی دارند. مردم هم از هر چیزی که می بینند، میخوانند یا می شنوند، تاثیر می پذیرند. رونالدو هم می داند که در بهترین تیم دنیاست و امیدواریم که تا زمانی که بازنشسته می شود، دراینجا بماند.این همان چیزی است که هواداران می خواهند . رونالدو الگوی مثال زدنی تیم ماست و ما از او حمایت می کنیم.»

بخش پایانی صحبت های آربلوا به تکذیب یک گمانه زنی اختصاص یافت. او احتمال اینکه رونالدو در فکر جوایز فردی باشد را رد کرد و گفت:«کریستیانو همیشه می خواهد همه جوایز را ببرد و عطش و اشتیاق اوست که او را مبدل به بزرگترین بازیکن دنیا نموده ولی برای او مهمترین چیز، رئال مادرید است. بعید می دانم که فتح توپ طلا، اولویت اول زندگی او باشد. ما یک خانواده هستیم. باید به او کمک کنیم .»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391