برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس بایرن: بعید است تا ۱۰سال دیگر خرید پرهزینه بکنیم

پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۵ — گل

اولی هوینس معتقد است که تیم های آلمانی در سالهای آتی به جایگاه حکمرانی در دنیای فوتبال بازخواهند گشت

اولی هوینس

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان باید رفتارش با بازیکنانش را تغییر دهد تا بتواند بهتری بازی ممکن را از آنها بگیرد.

تیم ملی آلمان در ۴تورنمنت های دو بار به مرحله نیمه نهایی رسیده ولی آخرین جامی که به نام ژرمن‌ها ثبت شده، به سال ۱۹۹۶ و قهرمانی در یورو۱۹۹۶ برمی گردد.

هوینس به لو توصیه کرده تا رفتارش با بازیکنانش را تغییر دهد تا بهترین بازی ممکن را از این بازیکنان بگیرد. او در صحبتهایی به دروسترن گفت:« فکر می کنم که لو باید درمورد رفتارش با بازیکنان تیم، بعد از رقابت های یورو، تجدیدنظر کند. تنها در صورتی که با بازیکنان حرفه ای جدی تر و سخت تر رفتار شود، سرمربی تیم می تواند ۵% پایانی توان این بازیکنان را به کار بگیرد.»

تصمیم یوفا برای اعمال سیستم فیرپلی مالی ، از سوی خیلی از تیم‌ها نادیده گرفته شده؛ چرا که خیلی از تیم‌ها بدهی های زیادی دارند.

دراین میان اولی هوینس معتقد است:« اگر قوانین فیر پلی اقتصادی به درستی پیاده و اعمال شوند، باشگاه های آلمانی در ده سال آینده در اروپا به حکمرانی خواهند پرداخت.آلمان در مقایسه با تمام کشورهای غربی منابع بهتری را دراختیار دارد.»

بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای به خدمت گرفتن خاوی مارتینس مبلغ ۴۰ میلیون یورو هزینه کرد ولی رئیس باشگاه المانی بعید می داند که تا دهه بعدی، تیمش چنین خریدی انجام دهد.

هوینس ادامه داد:« من به یوپ هاینکس و ماتیاس سامر، مربی و مدیرورزشی تیم اطمینان دارم. من شخصا هنوز بازی این بازیکن را ندیده ام. البته باید بگویم که با خرید ۴۰ میلیون یورویی خاوی مارتینس، افراد نباید فکر کنند که دوره خریدهای احمقانه و پرهزینه در بایرن فرا رسیده. احتمال اینکه ما در ده سال آینده خرید دیگری با این مبلغ داشته باشیم، خیلی بعید است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391