برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یووه و کنته و درخواست تجدید نظر به کمیته ملی المپیک ایتالیا

پنجشنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۸ — گل

مربی بینکونری همچنان تلاش میکند تا از محرومیت ۱۰ ماهه اش بکاهد

سران باشگاه یوونتوس اعلام کردند که در دفاع از آنتونیو کنته، مربی تیمشان، درخواست تجدیدنظر در حکم محرومیت ۱۰ ماهه او را به کمیته ملی المپیک ایتالیا ارائه کرده اند.

طبق گزارش منتشره در رسانه های ایتالیایی، یووه بعد از ماه‌ها جدل قضایی در کاستن از حکم محرومیت ۱۰ ماهه کنته ناکام ماند و هفته گذشته بود که دادگاه فدرال ایتالیا، حکم محرومیت ۱۰ ماهه کنته را تائید کرده بود.

البته کنته تسلیم این حکم نشد و با حمایت سران یوونتوس این حکم را به کمیته ملی المپیک ایتالیا کشانده است.

سران باشگاه یوونتوس حالا امیدوارند که محرومیت کنته دست کم برای ۴ ماه کاهش داده شود و بدین ترتیب بتوانند او را برای بخشی از فصل روی نیمکت مربیگری تیمشان ببینند.

مدارک ارائه شده از سوی کنته و یوونتوس ۷۰ صحفه است و حاوی ده‌ها مدارک ضمیمه می باشد که از این جمله می توان به گزارش های تکمیلی توسط گروهی از وکلا اشاره کرد. سران باشگاه یوونتوس به دنبال آن ثابت کنند که به دلیل عدم تائید دست داشتن کنته در یکی از دو اتهام وارده به او در اطلاع از تبانی سیه نا، باید از محرومیت او کاسته شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391