برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کونته: محروم کردن من کار کسانی است که نمی توانند موفقیت های من را ببینند

پنجشنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۹ — گل

سرمربی موفق بیانکونری متهم است در دوران حضورش در سیه نا، تبانی در دو دیدار تیمش را به مقامات گزارش نکرده و به همین دلیل با محرومیتی ۱۰ ماهه روبرو شد

آنتونیو کنته

آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، بعد از قطعی شدن حکم محرومیت ۱۰ ماهه اش، بار دیگر خود را بی گناه معرفی کرده و این محرومیت را حاصل توهمات بازیکن سابقش دانست.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه یوونتوس ایتالیا در ایران ، سرمربی موفق بیانکونری متهم است در دوران حضورش در سیه نا، تبانی در دو دیدار تیمش را به مقامات گزارش نکرده و به همین دلیل با محرومیتی ۱۰ ماهه روبرو شد. فرجام خواهی او در این زمینه نیز رد شد.

او امروز در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت:" سلام به همه ، ما درخواست کردیم که این کنفرانس امروز برگزار شود ، چرا که به نظرم زمانش فرا رسیده است ، پس از انتظار فراوان ، پس از سکوت های فراوان ، و احترام به کسانی که درباره این مسائل تحقیق می‌کردند مانند قاضی که مشغول به انجام کار بودند ، همه را سپری کرده و به همه صحبت‌ها گوش دادم و ساکت ماندم ، شاید بپرسید چرا ساکت ماندی ؟ بله من به قوانین احترام می‌گذارم ، چه در زمین فوتبال و چه خارج از زمین ، در این داستان من کاملا رفتار صحیحی داشتم ، این یک داستان پوچ بود ، دیروز پوچ و واهی بودن آن کاملا برایم مشخص شد ، مانند گیلاس های روی کیک ، من از تصمیم کمیسیون انضباطی شوکه شدم . یک چیز کاملا جدی ، چیزی که قبلا ندیده بودیم ، نمی‌توانم در مورد آن مرد سخنی نگویم ، هر چند او ظاهری به مانند جنتلمن‌ها داشت اما قصد و قرضی را از طرفی هدایت می‌کرد و پرونده را از قبل واضح و مشخص می‌دانست . او مسائل شخصی را در پرونده داخل کرد . "

کونته همچنین معتقد است دادستان فدرال نباید به صحبت های کاروبیو که او را متهم به تبانی کرد، توجه می کرد.

" همانطور که گفتم ، من همیشه در مورد چنین مسائلی به درستی واکنش نشان می‌دهم ، همیشه ، اگرچه درد و رنجی که من از این موضوع بی عدالتی کشیدم بسیار دردناک بود . اما نوبت رسیده که دراین باره صحبت کنم . از هفت ماه پیش اسم من به صفحه نخست روزنامه‌ها آمد ، حتی به تلویزیون خصوصی و دولتی کشید ، از هفت ماه پیش من را متهم به این مسئله کردند . این شرم آور بود من را در برابر ۲۵ نفر و وکلایم تخریب کردند ، در مقابل خانواده هایشان ، و وکلایشان ، من هرگز شرطبندی نکرده ام ، حتی در زندگی من چیزی به نام شرطبندی معنی ندارد ، اما دادستان به شخصی " متوهم " به نام کاروبیو اهمیت بسیاری داد ، واقعا کاروبیو بی گناه بود و من گناهکار ؟!

شاهد آن بودیم که آن‌ها ۵ بار در قبال کاروبیو سکوت کردند ، آخرین بار هم ۱۰ جولای بود ، آنها قبل ینکه به صحبت های من گوش دهند ، صحبت های کاروبیو را شنیدند . وقتی آقای پیپو دادستان محلی کاروبیو را یک دروغگو خواند ، این به این معنی بود که صحبت های کاروبیو اعتباری ندارد اما دادستان فدرال در این باره بازهم سکوت کرد ، هر چند دادستان فدرال من را نیز نامعتبر خواند ... ، اما من بعد از این مدت به خوبی اعتبار و شخصیت خود را یافته ام ، نه به مانند کسانی که بازی های خود را فروختند ، خود را فروختند و حتی خانواده‌ها و باشگاه های خود را به مدت سه سال به این مسائل فروختند . اما امروز من می‌گویم ، همه این مسائل تمام شده است ، تمامی نقل قول‌ها و صحبت‌ها با آنها ، ما به مرجعی عالی تر درخواست میکنیم که تجدید نظر کند ، خوشبختانه پرونده ما از زیر نظر آنها خارج شد و مرجعی عالی تر روی آن نظر خواهد داد . "

سرمربی جوان بیانکونری اعتقاد دارد این محرومیت از سوی کسانی به او تحمیل شده که تحمل دیدن موفقیت های او را ندارند.

" مسئله نوارا و سیه نا برای من بسیار شرم آور بود ، برای هر مربی شرم آور بود ، رختکن تیم های من اعتبار و شخصیت من است چرا که بازیکنانم من را به خوبی می‌شناسند ، همانطور که بازیکنان یوونتوس نیز میداند آنتونیو کونته چگونه شخصیتی دارد ، من هیچ وقت مشکلی ایجاد نکردم . اما به هر حال ما اکنون اخبار دروغی در این زمینه شنیده ایم ، من قبلا نیز اشاره داشتم که این اخبار بسیار نامعتبر است اما نمی توانستم آن را به خوبی بیان کنم ، من در زمین مسابقه کار خود را انجام دادم . در ۵ سال اخیر من یک اسکودتو کسب کردم و دو بار تیمم را به سری آ رسانده ام ، پیروزی های من آنها را آزار میدهد ؟ این مشکل من نیست ، من کار خود را انجام میدهم ، میخواهم بالاترین شخص باشم ، مشکل شخص من است ؟ باز هم این مسئله به من مربوط نمی باشد . نوارا و سیه نا ؟ آنها تبرئه شدند ، بسیار زیبا بود .. ، اما آلوبینولفه و سیه نا ، میتوانم این بازی در ۵ ساعت شرح دهم ، اما من در این باره گفتم " نمیتوانید بفهمید " اگر شک و شبهه ای نباشد میتوانم آن را برای شما نیز بگویم . ما از این مسئله دست بر نخواهیم داشت و پاسخ را خواهیم داد ، اما بهتر است چشم های خود را بیشتر باز کنید ، از شما متشکرم "

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391