برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرنوشت دروگبا و آنلکا در هاله ای از ابهام

چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۶ — ورزش۳

در پی بروز اختلاف نظر در هیئت مدیره تیم باشگاه شانگهای شنهوا، سرنوشت دیدیه دروگبا و نیکولاس آنلکا در ترکیب این تیم چینی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

ژو جون رئیس میلیاردر باشگاه شانگهای شنهوا، تهدید کرده است دستمزد بازیکنان خارجی این تیم را پرداخت نخواهد کرد مگر آن که دیگر سهامداران، کنترل کامل سهام باشگاه را در اختیار وی قرار دهند.

مقامات این باشگاه می گویند اگر ژو جون نتواند عمده سهام باشگاه را از آن خود کند، تنها بر اساس سهم خود دستمزد بازیکنان خارجی را می پردازد و در آن صورت سرنوشت دستمزد بازیکنانی فوق ستاره ای مانند دروگبا، آنلکا و مورنوی کلمبیایی در این تیم مشخص نیست و ممکن است آنها در مسابقات آینده حاضر نشوند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بر اساس قرارداد مصوب سال ۲۰۰۷، اگر ژو جون بیش از یکصد و پنجاه میلیون یوان در این باشگاه سرمایه گذاری کند، می تواند تا هفتاد درصد سهام باشگاه را در اختیار بگیرد. گفته می شود وی حدود ششصد میلیون یوان در باشگاه سرمایه گذاری کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391