برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایبراهیموویچ با “ننه” هم درگیرشد

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۲ — قدس‌آنلاین

زلاتان ایبراهیموویچ با هدف قهرمانی های بیشتر راهی پاری سن ژرمن شده و می خواست میلیونها یورویی که شیخ های قطری برای او هزینه کرده اند را به بهترین شکل ممکن با گلزنی در خط حمله این تیم جبران کند ولی شروع فصل مسلما برای باشگاه فرانسوی خوب نبوده و این شرایط اردوی این تیم را هم با تنش زیادی روبرو کرده است.

زلاتان ابراهیموویچ

ایبراهیموویچ وقتی که نمی تواند در زمین مسابقه خوب ظاهر شود، خیلی زود عصبی می شود و این اتفاق در زمان حضور او درمیلان هم بارها رخ داده بود. لوپاریزین گزارش داده که در جریان تمرین روز پنجشنبه پاری سن ژرمن که پشت درهای بسته انجام شد، مهاجم سوئدی این تیم با ننه یکی دیگر از بازیکنان تیمش درگیر شد. اگر چه از این قبیل درگیری‌ها در فوتبال و به خصوص در لحظات پرتنش زیاد رخ می دهند.
ظاهراً بازیکن برزیلی تکل بدی روی پای زلاتان رفته و او هم از این نحوه بازی “ننه” خوشش نیامده و خیلی زود مهاجم برزیلی را مورد هدف قرارداده است. در یک لحظه درگیری میان دوطرف شدت گرفته و بازیکنان تیم برای جداکردن آنها وارد عمل شده اند. این ماجرا بدون عواقب سنگین خاتمه یافته ولی مسوولان تیم را متوجه تنش فراوان موجود دراین تیم کرده است.
روز قبل از این اتفاق لئوناردو و ناصرالخلایفی به محل باشگاه رفته بودند تا اهمیت بازی روز یکشنبه برابر لیل را به بازیکنان گوشزد کنند و درمورد نارضایتی مسوولان قطری از عملکرد تیم و نتایج کسب شده اولیه حرف بزنند. پاری سن ژرمن هنوز در هیچکدام از بازیهای این فصل خود رنگ پیروزی را به چشم ندیده است.
چند روز پیش کارلو آنچلوتی در جریان تمرین تیم که بازدید از آن برای رسانه‌ها ممکن بود، خطاب به چند بازیکن تیم از عملکرد آنها در تمرین مقابل چشم خبرنگاران انتقاد کرده بود. این شرایط مسلما جو حاکم در اردوی تیم پاریسی را متشنج ساخته اند و به عدم کسب نتایج رضایت بخش تیم منجر شده اند.
مسلماً پی اس جی درحد و اندازه های تیمی که عنوان قهرمانی لیگ را کسب کند، ظاهر نشده و بعد از این درگیری‌ها و دعواهای سرتمرین حالا نوبت تلاش برای پیروز شدن در جریان رقابت های باشگاهی خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391