برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پدر فالکائو: پسرم ۱۰۰ میلیون یورو می ارزد

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۱۲ — گل

رادامل گفت به موناکو نیا چون نمی دانم بازی می کنم یا نه

رادامل فالکائو، مهاجم کلمبیایی اتلتیکو مادرید که در دیدار سوپرجام اسپانیا جلوی چلسی «هت تریک» کرد و قهرمانی شیرینی به تیمش هدیه داد، از پدرش خواسته بوده که برای دیدن بازی او به موناکو نرود. دلیل این کار او هم آن طور که پدرش به روزنامه کلمبیایی «میو» گفته این بوده که نمی دانسته که در این بازی شرکت می‌کند یا نه. او به پدرش گفته بوده: «نمی دانم که می خواهند من را بفروشند یا این که قرار است در این بازی شرکت کنم. اگر بیایی و من در بازی نباشم، چه؟» به این ترتیب رادامل گارسیا، پدر فالکائو در خانه اش مانده و درخشش پسرش در این بازی را از پای تلویزیون تماشا کرده است. او در این مورد گفته: «تصمیم گرفتم در خانه بمانم چون نمی دانستم که باشگاه می خواهد او را بفروشد یا نه.»


آن طور که پدر رادامل می گوید، پیشنهادهایی از سوی یک باشگاه روسی و همین طور باشگاه دیگری از انگلیس برای پسرش به اتلتیکو مادرید داده شده است و گویا قرار بوده تکلیف او در این رابطه تا پیش از بازی سوپرجام مشخص شود. پدر فالکائو البته نامی از باشگاه‌ها به میان نیاورده اما آن طور معلوم است باشگاه روسی آنژی بود و باشگاه انگلیسی هم چلسی. پدر فالکائو گفته: «من می دانستم که یک باشگاه روسی خیلی خواهان رادامل بود. به غیر از آن یکی از باشگاه های بزرگ انگلیسی هم او را می خواست.»

وقتی پای صحبت از ارزش قیمت رادامل در بازار نقل و انتقالات به میان آمد، پدرش به شوخی گفت: « در حال حاضر فالکائو باید بین ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو بیارزد. شاید به همین خاطر بود که آبراموویچ آن شب او را نخرید! البته قیمت او به من مربوط نمی شود و حرف هایی که می زنم روی رفتن قطعی او از اتلتیکو صحه نمی گذارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391