برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گوتی راجع به خرید اسین:با خریدهای خارجی، پول بیشتری دزدیده می شود

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۷ — گل

گوتی نسبت به انتقال قرضی مایکل اسین به رئال مادریدبه شدت معترض به نظر می رسد

گوتی

خوسه ماریا گوتیرس، ملقب به گوتی، ستاره سال های نه چندان دور باشگاه رئال مادرید با لحن تندی اعتراضش را نسبت به خریدهای رئال مادرید و دقیق تر بگوئیم: ژوزه مورینیو ابراز کرده است. شاید گوتی مستقیما از مورینیو اسمی به میان نیاورده باشد ولی محتویات پیغام کاپیتان سابق تیم مادریدی کاملا مشخص است که روی صحبت او با چه کسی است و تیر انتقادی گوتی به سمت چه کسی نشانه گرفته شده است.

گوتی با استفاده از شبکه اجتماعی توئیتر، اتهاماتش را به آقای خاص وارد کرده و از انتشار خبر جدایی استبان گرانرو از رئال و پیوستنش به کوئینز پارک رنجرز و خبر انتقال قرضی مایکل اسین از چلسی به رئال مادرید بهره برداری کرده تا انتقادات تندش را مطرح کند:« یک سری مسائل در دنیای فوتبال هست که من واقعا نمی توانم آنها را درک کنم. یکی از آنها جدایی گرانرو از تیم بود که با رفتنش، مایکل اسین به تیم بیاید. گرانرو خیلی بهتر از اسین است و به علاوه یک بازیکن اسپانیایی است.»

این پیغام اول گوتی در صفحه توئیتر بود.

دقایقی بعد گوتی این جملات را نیز به صفحه اش اضافه کرد:« الان بهترین بازیکنان دنیا، اسپانیایی هستند. آن چیزی که دراین میان وجود دارد این است که اگر یک بازیکن خارجی خریداری شود، می توان درکنارش پول بیشتری دزدید. این ماجرا واقعا تاسف آور است.»

ولی انتقادات کاپیتان سابق رئال به اینجا ختم نشد:« با داشتن خدیرا، گرانرو ، ژآبی آلونسو و مودریچ، حتی در صورت لغزش اینها، آیا به لاس یا اسین نیازی خواهیم داشت؟ من فکر می کنم که نه و ما تیم پایه ای مان را در اختیار داریم.»

و بالاخره گوتی صحبت هایش را بدین ترتیب جمع بندی کرد:« این نظر شخصی من است و به نظر من واقعیت امر به این ترتیب است. البته این به معنای آن نیست که بخواهیم بگوئیم که حق با چه کسی است، ولی من مثل همیشه حرفهایم را می زنم.»

این درحالی است که گوتی همیشه نگران اوضاع و شرایط تیم مادریدی است و عملکرد این تیم به ویژه در بازار نقل و انتقالات را با دقت تمام دنبال می کند. حالا باید ببینیم که کسانی که از سوی گوتی مورد اتهام قرار گرفتند، چه عملکردی نشان خواهند داد؛ مدیران رئال و اعضای کادر فنی این تیم چه واکنشی خواهند داشت و عملکرد این فصل استبان گرانرو و مایکل اسین در کویئنزپارک رنجرز و رئال به چه ترتیب خواهد بود. حق با گوتی است یا خیر؟ با کمی صبر همه چیز مشخص می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391