برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گوتی: رئال به لاس و اسین نیاز داشته باشد

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۶ — ورزش۳

بازیکن سابق رئال مادرید اسپانیا گفت: من فکر نمی‌کنم رئال واقعا به لاس و اسین نیازی داشته باشد.

گوتی

به نقل از مارکا، گوتی دلایل مخالفت خود با انتقال اسین به صورت قرضی به رئال مادرید و خروج استبان گرانرو را تشریح کرد و گفت: چیزهایی هست که در فوتبال نمی‌فهمم و یکی از آنها این است که گرانرو برود تا اسین به باشگاه بیاید. گرانرو بسیار بهتر از او و اسپانیایی است.

بازیکن سابق رئال مادرید خاطرنشان کرد: امروزه بهترین بازیکنان دنیا اسپانیایی هستند و جذب یک بازیکن خارجی پول بسیار بیشتری می‌خواهد. من فکر می‌کنم این واقعا مایه تأسف است.

وی ادامه داد: رئال خدیرا، گرانرو، ژابی آلونسو و مودریچ را در اختیار دارد و اگر یکی از آنها در دسترس نباشد، آیا واقعا به لاس یا اسین نیاز داریم؟ من که فکر نمی‌کنم ما ذخیره‌های خوبی داریم.

گوتی اظهار داشت: این عقیده من و آن چیزی است که واقعا فکر می‌کنم. این به آن معنا نیست که حق با من است، اما من مثل همیشه نظرم را می‌گویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391