برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گوتی: رئال به لاس و اسین نیاز داشته باشد

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۶ — ورزش۳

بازیکن سابق رئال مادرید اسپانیا گفت: من فکر نمی‌کنم رئال واقعا به لاس و اسین نیازی داشته باشد.

گوتی

به نقل از مارکا، گوتی دلایل مخالفت خود با انتقال اسین به صورت قرضی به رئال مادرید و خروج استبان گرانرو را تشریح کرد و گفت: چیزهایی هست که در فوتبال نمی‌فهمم و یکی از آنها این است که گرانرو برود تا اسین به باشگاه بیاید. گرانرو بسیار بهتر از او و اسپانیایی است.

بازیکن سابق رئال مادرید خاطرنشان کرد: امروزه بهترین بازیکنان دنیا اسپانیایی هستند و جذب یک بازیکن خارجی پول بسیار بیشتری می‌خواهد. من فکر می‌کنم این واقعا مایه تأسف است.

وی ادامه داد: رئال خدیرا، گرانرو، ژابی آلونسو و مودریچ را در اختیار دارد و اگر یکی از آنها در دسترس نباشد، آیا واقعا به لاس یا اسین نیاز داریم؟ من که فکر نمی‌کنم ما ذخیره‌های خوبی داریم.

گوتی اظهار داشت: این عقیده من و آن چیزی است که واقعا فکر می‌کنم. این به آن معنا نیست که حق با من است، اما من مثل همیشه نظرم را می‌گویم.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391