برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توصیه اینیستا به کریس رونالدو: کشیدن موضوع به رسانه‌ها چیزی را تغییر نمی دهد

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۳ — گل

ستاره کهکشانی‌ها بعد از گلزنی مقابل گرانادا، خوشحالی نکرد و دلیل آن را ناراحتی از یک موضوع حرفه ای مربوط به باشگاه دانست. البته او در مصاحبه اخیرش تاکید کرد که مشکلش پول نیست

آندرس  اینیستا

آندرس اینیستا، هافبک بارسا، معتقد است تصمیم رونالدو برای علنی کردن مشکلش در باشگاه رئال چندان درست نبوده است.

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها بعد از گلزنی مقابل گرانادا، خوشحالی نکرد و دلیل آن را ناراحتی از یک موضوع حرفه ای مربوط به باشگاه دانست. البته او در مصاحبه اخیرش تاکید کرد که مشکلش پول و قرارداد جدید نیست.

انیستا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" گاهی اوقات من هم احساس می کنم منصفانه با من برخورد نشده اما شخصیت من یا احترامی که برای هم تیمی هایم یا مربیان قائل هستم یا طوری که تربیت شده ام، باعث می شود تا صبر کنم و مطمئن باشم که در آینده اوضاع بهتر خواهد شد.

فکر نمی کنم رسانه ای شدن موضوع، بتواند تغییری در آن ایجاد کند. اگر خوب کار کنید، همه چیز درست می شود. همیشه باید کلی و جهانی فکر کنید، نه فقط به یک موضع خاص."

گفته می شود ممکن است یکی از دلایل ناراحتی رونالدو، اختلافش با مدیران یا هم تیمی هایش باشد و اینیستا هم از تجربیاتش در این زمینه صحبت کرد.

" باید از دوستان یا هم تیمی های تان بهتر باشید اما نباید از محدوده سلامتی تان خارج شوید. رقابت برای شما و هم تیمی های تان مفید است.

لحظاتی وجود دارد که شما اشتباه می کنید و باید بهتر شوید. لحظاتی که اوضاع خوب پیش نمی رود یا خوب بازی نمی کنید. باید آرامش تان را حفظ کنید و به تیم و زمان های بهتر فکر کنید.

همه ما چنین لحظاتی را تجربه کرده ایم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391