برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاکا: نمی خواهم باری بردوش باشگاه باشم

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۹ — ورزش۳

کاکا ستاره برزیلی باشگاه رئال مادرید در گفتگو با گلوبوسپورته به این نکته اشاره کرد که او نه از پاری سن ژرمن پیشنهاد داشته و نه از میلان و تنها یک پیشنهاد از فوتبال چین دریافت کرده و از همین رو تصمیم گرفته تا در مادرید بماند.

ریکاردو کاکا

کاکا در صحبتهایی گفت:«نمی خواهم که یک بار یا وزنه سنگین بر دوش باشگاه باشم و اگر از رئال جدا نشدم، به این خاطر بود که پیشنهادی نداشتم.»

ستاره برزیلی درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که حالا که در رئال مانده، به جلب نظر مورینیو فکر می کند:« نمی خواهم بازیکن ثابت تیم باشم؛ بلکه هدفم بازگشت به لیست بازیکنان فراخوانده تیم است. الان اوضاع بدین ترتیب است که بعد از فتح تمام افتخارات، دوباره می خواهم در سی سالگی کارم را شروع کنم. من از خودم می پرسم: بهتر نبود که به تیم دیگری می رفتی که می توانستی بیشتر بازی کنی؟ پاسخم به خودم مثبت است و هنوز هم آماده ام تا به تیم دیگری بروم.»


کاکا درمورد اینکه رابطه اش با مورینیو دچار مشکل شده یا نه گفت:« رابطه من و مورینیو یک رابطه حرفه ای است که با احترامی دو طرفه همراه است. اعضای کادر فنی اعتماد بیشتری به برخی از بازیکنان نسبت به دیگر بازیکنان تیم وجود دارد. ولی من به دنبال آن هستم که اعتماد به خودم را بازیابم. خیلی زود به تمرینات تیم می روم و زودتر از سایرین کارم را شروع می کنم. در دو زمان مجزا تمرین می کنم و مطمئنم که با تمرین کردن بیشتر از سایرین، به جایگاهم در تیم خواهم رسید.»

ستاره سابق میلان درادامه به این نکته اشاره کرد که روزهای مصدومیتش به دست فراموشی سپرده شده:« قبلا، بازیکن دیگری بودم. حالا هر روز می جنگم تا بتوانم همان بازیکن تاثیرگذاری که قبل بودم، بشوم.کم کم، هواداران صبرشان سرمی آید ولی من صبورم. از نظر فیزیکی شرایط خیلی خوبی دارم. آخرین مصدومیتم در ماه اکتبر سال گذشته بود.می خواهم دوباره به تیم ملی برزیل دعوت شوم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391