برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیور کان: سامر در ظاهر مدیر ورزشی است در عمل مربی دوم

سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۲ — فارس

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال آلمان از نزدیکی بیش از حد ماتیاس سامر به نیمکت مربیگری بایرن انتقاد کرد و او را مربی دوم مونیخی‌ها خواند

اولیور کان

اولیور کان در چند هفته اخیر از برخی رفتارها در فوتبال کشورش انتقاد کرده است. او پس از نقد تیم ملی آلمان و شخص «یواخیم لو» اکنون نگاه خود را معطوف بایرن مونیخ‌ کرده که خود زمانی در این تیم بازی می‌کرد.

به همین منظور در یادداشتی که برای نشریه بیلد نوشته، از موقعیت ماتیاس سامر انتقاد کرده است.

وی عنوان کرد: سامر مدیر ورزشی است، اما در عمل بیشتر در نقش مربی دوم بایرن ظاهر شده است. رفتاری که در عمل نباید رخ دهد.

وی افزود: مجموعه بازیکنان و کادر فنی زمانی موثر عمل می‌کنند که تقسیم وظیفه به روشنی صورت گرفته و مورد احترام همه طرفین باشد.

دروازه‌بان برتر و اسبق جهان البته در این بین نیز توصیه‌ای هم کرده است: نیروهای معارضی که به هنگام ناکامی‌ سریع آزاد می‌شوند، را باید سریع دفن کرد.

این اظهارات منتقدانه در حالی بیان می‌شود که سامر ابتدای تابستان به همکاری با فدراسیون فوتبال آلمان خاتمه داد تا در بایرن به عنوان مدیر ورزشی، طرح و برنامه‌ای جدید برای ساختارهای موجود این باشگاه دهد.

وی برای این منظور اغلب در کنار هاینکس، مربی ۶۷ ساله مونیخی‌‌ها در زمین تمرین یا روی نیمکت تیم دیده می‌شود و این حرکت او باعث انتقاد برخی از چهره‌های پیشین از جمله «ادو لاتک» شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391