برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاسانو: باید میلان را ترک می کردم

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۰۴ — گل

این ملی پوش ۳۰ ساله ایتالیایی که متهم است با جدایی از میلان به این باشگاه خیانت کرده، تصمیمات مدیران روسونری را به عنوان دلیل جدایی اش معرفی کرد.

آنتونیو کاسانو

آنتونیو کاسانو، مهاجم جدید اینتر، از تصمیمش برای جدایی از میلان دفاع کرد.

این ملی پوش ۳۰ ساله ایتالیایی که متهم است با جدایی از میلان به این باشگاه خیانت کرده، تصمیمات مدیران روسونری را به عنوان دلیل جدایی اش معرفی کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتی به میلان رفتم، اگر این با شرایط درست پیش نرود، خودم مقصر هستم.

اما این بار من مقصر نبودم. من باید از میلان جدا می شدم. کسانی بالاتر از سرمربی تصمیمات اشتباهی گرفتند. و وقتی کسی بخواهد از من سواری بگیرد، من نمی توانم تحمل کنم.


زمانی که مریض بودم، هم تیمی هایم خیلی به من نزدیک بودند. اما این فرد قول های زیادی دارد اما همه آنها دود شد و به هوا رفت.

قول دادند که میلان را می سازند؟ این را باید از آن شخص پرسید. او آدمی است که می تواند خیلی خوب شرایط را عوض کند."

او همچنین در مورد پیوستن به اینتر گفت:" می خواهم از رئیس باشگاه تشکر کنم و همچنین از مارکو برانکا و پیه رو آئوسیلیو. از آنها به خاطر اعتمادی که به من داشتند، متشکرم.

رئیس موراتی چیزهای زیادی به من گفت اما من آنها را فاش نمی کنم. او در روزهای که مانچینی سرمربی تیم بود به دنبال من بود. اما من آن زمان کاملا دیوانه بودم و آنها حق داشتند که من را نخرند.

اوضاع نسبت به آن زمان کاملا تغییر کرده و من اکنون کاملا آرام هستم. پیوستن به اینتر تصمیم درستی ود و من اینجا خوشحال هستم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391