برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دولت مالزی درباره فساد در فوتبال تحقیق می کند

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۹ — واحد مرکزی خبر

دولت مالزی تحقیقاتی را در زمینه ادعای تبانی در فوتبال این کشور آغاز کرد. این تحققیات پس از آن انجام می شود که یک دروازه بان مشهور مالزیایی در جام حذفی این کشور به اشتباه توپ را وارد دروازه خود کرد.

پیتر بوتلر سرمربی انگلیسی تیم ترنگانو پس از آن که شاربینی علوی در بازی روز شنبه در مقابل تیم کداه توپ را به اشتباه وارد دروازه خود کرد او را از زمین بازی بیرون کشید . این بازی با تساوی خاتمه یافت. او با عصبانیت گفت:« ما به چنین بازیکنانی نیاز نداریم و ما فقط آنانی را می خواهیم که صادقانه تلاش می کنند.» او افزود:« می توانم بگویم که او دیگر در تیم جایی ندارد.»
شاربینی - که تاکنون هشت بار پیراهن تیم ملی مالزی را بر تن کرده است - پس آن که سرمربی او را تعویض کرد یک بطری آب به سوی بوتلر پرتاب کرد. او همچنین این ادعاها را که اشتباه او عمدی بوده است ، رد کرد.
شاربینی در گفتگو با رسانه های محلی گفت:« هر وقت در یک بازی اشتباهی انجام می دادم نمی توانستم در ملا عام حاضر شوم اما اکنون موضوع بسیار بدتر است زیرا مردم مرابه فساد متهم می کنند.»
او همچنین قول داد خود را از این اتهامات مبرا کند. آژانس مبارزه با فساد مالزی در حال انجام تحقیقات درباره این موضوع است.
مد یوسف مد زین رئیس آژانس مبارزه با فساد اعلام کرد چه مات جوسو رئیس باشگاه ترنگانو و شاربینی از جمله افرادی هستند که با آنها گفتگو شده است. او گفت این آژانس همچنین با دیگر مقامات و بازیکنان ترنگانو گفتگو کرده است . بوتلر - هافبک سابق تیم های وستهام و وست برومویچ انگلیس - به تنهایی تلاش های خود را برای از بین بردن بی انضباطی و فساد از فوتبال مالزی آغاز کرده است.
هفته گذشته او دو بازیکن مطرح تیمش - به نام های مسلم احمد و اسماعیل فاروقی - را به سبب نادیده گرفتن مقرارات از تیم اخراج کرد. این دوبازیکن این اتهامات را رد کرده اند و خواستار عذرخواهی شده اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز ، چه مات جوسو رئیس باشگاه ترنگانو اعلام کرد مقامات باشگاه اواخر روز چهارشنبه برای حل و فصل این موضوع تشکیل جلسه خواهند داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391