برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاهش درآمد منچستریونایتد به دلیل حذف از چمپیونزلیگ

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۶ — گل

شاگردان فرگوسن سال گذشته در همان مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شدند و بسیاری انتظار داشتند با توجه به این اتفاق، درآمد این باشگاه نیز کاهش پیدا کند.

تیم منچستر یونایتد

درآمد فصل گذشته باشگاه منچستریونایتد به دلیل حذف این تیم از رقابت های فصل قبل چمپیونزلیگ ۳.۳ درصد کاهش پیدا کرد.

این باشگاه امروز درآمد فصل گذشته اش را اعلام کرد و مشخص شد که این باشگاه با کاهشی ۳.۳ درصدی نسبت به سال پیش از آن، ۳۲۰.۳ میلیون پوند (۵۱۹ میلیون دلار) درآمد داشت.

شاگردان فرگوسن سال گذشته در همان مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شدند و بسیاری انتظار داشتند با توجه به این اتفاق، درآمد این باشگاه نیز کاهش پیدا کند.

اما از سوی دیگر، درآمد باشگاه از تبلیغات بیشتر از درآمد حق پخش و بلیت فروشی بود که نشان دهنده افزایش ارزش تجاری برند منچستریونایتد است.

درآمد باشگاه از محل تبلیغات با ۱۳.۷ درصد افزایش به ۱۱۷.۶ میلیون پوند رسید در حالی که حق پخش با کاهش ۱۱.۳ درصدی تنها ۱۰۴ میلیون پوند و بلیت فروشی هم با کاهش ۱۰.۹ درصدی، ۹۸.۷ میلیون پوند بود.

علی رغم این کاهش درآمد، این باشگاه سال گذشته ۲۳ میلیون پوند سوددهی داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391