برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو و قراردادن نام اوزیل در لیست ذخیره ها

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۷ — گل

مسعوت اوزیل در شرایط خوبی به سر نمی برد . او با روزهای اوجش فاصله دارد و در بازیهای اخیر نتوانسته نظر مثبت مورینیو را جلب کند و با آمدن لوکا مودریچ، حضور او در ترکیب اصلی رئال، با اما و اگر هایی مواجه شده است.

مسوت  اوزیل

این درحالی است که قبل از قطعی شدن انتقال مودریچ به رئال، اوزیل همیشه از خریداری او می ترسید و انتقال مودریچ به برنابئو را به منزله تهدیدی برای خودش می دید. هر روز که می گذرد هم فرضیه حضور مودریچ به جای اوزیل در ترکیب اصلی رئال پررنگ تر می شود.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ستاره آلمانی رئال در بازی شنبه شب و در میان شعارهای نارضایتی هواداران سویا، از زمین خارج شد، روی نیمکت ذخیره‌ها قرار گرفت و مودریچ را به جای خودش در ترکیب اصلی تیم دید. اوزیل ، معتقد است که بدترین بازیکن رئال در بازی با سویا نبوده ولی گویا مورینیو چنین نظری دارد.


نگرانی های اوزیل از روز یکشنبه و زمانی که مورینیو در جلسه تمرینی رئال، شاگردانش را در دو گروه بازیکنان ثابت و بازیکنان ذخیره تقسیم کرده و نام اوزیل را در لیست تیم ذخیره‌ها اعلام کرد، شدت گرفت. این اولین باری بود که مودریچ در تیم اصلی ودر کنار بازیکنانی مثل رونالدو، په په ،راموس و آلونسو و اوزیل در تیم ذخیره‌ها تمرین می کرد

این طور به نظر می رسد که اوزیل در بازی با سیتی هم در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها نخواهد بود و حالا این رقابت ممکن است باعث از گود خارج شدن اوزیل و جدایی او از رئال و پیوستنش به تیمی دیگر شود و یا اینکه ستاره آلمانی را به خود بیاورد تا برای بازپس گیری جایگاهش در ترکیب اصلی رئال با مودریچ بجنگد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391