برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توصیه های ایمنی برای سلامت هرچه زودتر په په: استفاده ازتلفن، موبایل و کامپیوتر ممنوع

چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — گل

په په در بین دو نیمه بازی رئال و والنسیا، حتی نمی دانست کجاست و اسمش را فراموش کرده بود

په په

بعد از برخوردی که در دیدار رئال مقابل والنسیا در هفته اول رقابتهای لالیگامیان ایکر کاسیاس و په په به وجود آمدو باعث شد تاستاره پرتغالی برای دقایقی حافظه اش را از دست بدهد؛ حالا او شانس حضور در بازی فردا شب سوپرکاپ اسپانیا را نخواهد داشت.

روند بهبود په په درحال سپری شدن است. وحشت و نگرانی‌ها سپری شده و حالا او باید موارد احتیاطی ای را رعایت کند تا بتواند هر چه سریعتر با اطمینان از شرایط سلامت جسمی اش به میادین ورزشی بازگردد. په په این روزها نباید تلویزیون تماشا کند و حق استفاده از کامپیوتر و موبایل را هم ندارد. به علاوه بازدیدهای او هم محدود خواهد بود تا بتواند به بهترین نحو ممکن به روزهای آرمانی بازگردد.

په په در صحبتهایی گفت:« واقعا به خاطر حمایت هایی که این روزها دریافت کرده ام غرق در شادی هستم.»

البته او لحظات وحشتناکی را در رختکن رئال، در بین دو نیمه بازی رئال و والنسیا پشت سرگذاشته بود. او حتی نمی دانست کجاست و حتی اسمش را فراموش کرده بود. از همین رو او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و برای ۱۶ ساعت در بخش مراقبت های ویژه بستری بود و کریس رونالدو، دوستش به ملاقات او رفت.و درنهایت په په به درخواست خودش از بیمارستان مرخص شد. چرا که می خواست خودش را برای دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا آماده کند ولی پزشکان رئال خیلی سریع ای ایده را از ذهنش خارج کردند. خود په په نمی داند که بر او چه گذشته ولی می داند که باید برای مدتی از میادین ورزشی به دور باشد. از همین رو هم پزشکان برای بهبود هرچه سریعتر به او توصیه کرده اند که از تماشای تلویزیون و استفاده از موبایل و کامپیوتر خودداری کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391