برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهاجم شیاطین سرخ برای همیشه در اولدترافورد

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۲ — قدس‌آنلاین

وین رونی مهاجم ملی پوش یونایتد قصد دارد قرارداد فعلی خود با این تیم را بازهم تمدید کند و اعلام کرده که قصد او برای جداشدن از این تیم در سپتامبرسال ۲۰۱۰ بزرگ ترین اشتباه زندگی او بوده است.

وین رونی

رونی درگفت وگویی مفصل برای تبلیغ اتوبیوگرافی جدیدش با نام «دهه من در لیگ برتر» همچنین فاش کرده که او قبل از هر بازی دعا می‌کند و سخت‌ترین حریفانش را چلسی و جان‌تری مدافع این تیم دانسته است. رونی که درحال حاضر به خاطر پارگی عمیق ایجاد شده در ران راست خود از همراهی یونایتد و تیم ملی محروم است، به احتمال فراوان برای بازی با تاتنهام در پایان ماه سپتامبر آماده بازگشت به میادین خواهد بود. یک هفته پیش اخباری مبنی براینکه رونی قصد خروج از تئاتر رویاها دارد به گوش رسیده بودند، ولی او صریحاً اعلام کرده که می‌خواهد دوران فوتبالش را درمنچستریونایتد به پایان رساند و این درحالی است که رونی ۲ سال پیش از سرالکس فرگوسن خواسته بود تا بتواند یونایتد را ترک کند.
رونی دراین مورد گفت: «خوشبختانه در ده سال آینده من هنوز درمنچستریونایتد خواهم بود. این هدف و برنامه من و چیزی است که می‌خواهم. تا وقتی که باشگاه مرا بخواهد، من دراین تیم خواهم ماند؛ البته من از شایعات هفته گذشته مطلع شدم. مطمئن هستم که اگر مربی تیم قصد فروختن من را داشته باشد، من اولین نفری هستم که درجریان این ماجرا قرار می‌گیرم. به هرحال این چیزی است که باید با آن کنار آمد، ولی من می‌خواهم سالیان سال دراین باشگاه بمانم. بعضی اوقات به عنوان بازیکن شما انتخابها و تصمیمهای اشتباهی می‌گیرد و فکر می‌کنم کاری که من دوسال پیش کردم، همین بود. بعضی اوقات شما خودتان را جای دیگری می‌بینید و همین روی ذهن شما تاثیر می‌گذارد و این سبب می‌شود که چیزهایی بگوید که نباید بگویید. من با مدیرتیم حرف زدم و به خانه رفتم و نشستم و فکر کردم. من می‌دانستم که اشتباه کرده بودم و خواستم که به باشگاه برگردم و بگویم که اشتباه کردم. من به آنها گفتم که اگر بتوانم دلم می‌خواهد اینجا بمانم و اگر این همان چیزی است که آنها هم می‌خواهند، می‌توانیم با هم کار کنیم و درآینده موفق باشیم.»
رونی همچنین دراین مصاحبه اعتراف کرده که قبل از هر بازی در اتاق فیزیوتراپی دعا می‌کند. او دوسال پیش هم با گفتن اینکه همیشه وقتی درزمین بازی نمی‌کند، یک صلیب می‌اندازد و تسبیحی دور گردن دارد، نشان داده بود که یک مسیحی کاتولیک معتقد است و به همین خاطر از سوی یکی ازمقامات اتحادیه فوتبال انگلیس از حرف زدن در مورد مذهب خود درجام جهانی ۲۰۱۰ منع شده ولی گفته بود: به هرحال من با خدا راز و نیاز می‌کنم و مسلماً به خدا ایمان دارم رونی مجددا تاکید کرده است: «من در اتاق فیزیوتراپی تمرین می‌کنم. بعد از تمرین به اتاق می‌روم و چند دقیقه‌ای آنجا می‌مانم. من دعا می‌کنم تا خداوند مرا درگل زدن کمک کند. این کار حالت روتین ندارد و بعضی وقتها این کار را می‌کنم. همیشه این کار را کرده ام. من برای خانواده ام و سلامت دیگران دعا می‌کنم.»
رونی همچنین گفت که نسبت به گذشته تسلط بیشتری بر اعصاب خود دارد و آمار هم این ادعای او را تائید می‌کنند. آخرین کارت قرمز او درتیم ملی در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۱۲ دراکتبر گذشته بوده و او از مارس ۲۰۰۹ و دیدار یونایتد برابر فولام از زمین اخراج نشده است. «الان خیلی بیشتر اعصابم را کنترل می‌کنم. فکرمی کنم این موضوعی است که با افزایش سن و کسب تجربه بیشتر و پدرشدن رخ می‌دهد. من بازی ام را تغییر دادم و حالا سعی می‌کنم خودم را بیش از قبل درموقعیت گل زدن قراردهم و فصل قبل هم همین کار را کردم. ما قهرمان هیچ جامی نشدیم، ولی من گلهای زیادی زدم. مسلما من دوست دارم روحیه جنگندگی داشته باشم، ولی سعی می‌کنم آن را به شکل دیگری نشان دهم تا اینکه تکل‌های احمقانه بروم یا یک نفر را برای مدتی طولانی و با اینکه می‌دانم هرگز به او نخواهم رسید، درزمین تعقیب کنم. نمی‌دانم حالا این محرومیتها بازهم اتفاق می‌افتند یا نه. صادقانه بگویم من فکرنمی کنم خودم را درچنین شرایطی قراردهم، برای اینکه این محرومیتها برایم سنگین تمام می‌شوند. دلم نمی‌خواهد بازی‌ها را از دست بدهم. احساس می‌کنم به عنوان بازیکن و یک فرد بالغ شده‌ام؛ البته نباید هرگز را به زبان آورد برای اینکه فوتبال یک بازی هیجانی است، ولی امیدوارم که هرگز آن محرومیتها اتفاق نیفتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391