برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازگشت رونی از بیمارستان به خانه

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۱ — ایسنا

وین رونی از بیمارستان مرخص شد.در نهایت او پس از یک شب بستری بودن از بیمارستان مرخص شد.

وین رونی

در دقیقه‌های تلف شده بازی عصر شنبه منچستریونایتد و فولام صحنه‌ای بود که تماشاگران قدیمی فوتبال را به یاد آسیب‌دیدگی اولد لینن در سال ۱۹۸۱ می‌انداخت. وین رونی، مهاجم منچستریونایتد در روز پیروزی ۳ بر ۲ یونایتد بر مهمانان لندنی در حالی که خون از عضلات پایش جاری بود، از زمین بازی بیرون رفت. یک شب اقامت در بیمارستان نشان داد که این مهاجم باید ۴ هفته تمام به استراحت و مداوای خود بپردازد. آسیبی که به خاطرش نباید هوگو رودالگا، بازیکن فولام را سرزنش کرد.

سر آلکس فرگوسن در این باره می‌گوید:‌ "تنها یک رخداد بود." رونی در وقت‌های تلف شده بازی در برخورد با رودالگا دچار این آسیب‌دیدگی شد. مهاجم فولام تنها قصد داشت توپ را شوت کند که در ادامه به رونی برخورد و او را روانه بیمارستان کرد. لینن اما در ۱۴ اوت ۱۹۸۱ با خطای آشکار نوربرت زیگمان، بازیکن وردربرمن دچار آسیب‌ شدید و خونریزی شد.

خونریزی رونی به انداز‌ه‌ای شدید بود که بسیاری از بازیکنان حریف و خودی طاقت دیدنش را نداشته و روی خود را بر‌می‌گرداندند. رونی هم پس از پانسمان از زمین بازی بیرون و به بیمارستان برده شد. فرگوسن ابراز داشت:‌ "به خاطر عفونت باید مراقب چنین زخمی بود. از همین رو او را به بیمارستان بردند. فکر می‌کنم او چهار هفته از فوتبال دور باشد."

در نهایت او پس از یک شب بستری بودن از بیمارستان مرخص شد. کالین، همسر رونی در وب سایت توییتر نوشت:‌‌ "او از بیمارستان خارج شده و دوباره به خانه بازگشته است. پایش بخیه شده ولی او احساس سلامتی می‌کند."

رونی به خاطر این آسیب‌دیدگی بازی‌های ۷ و ۱۱ سپتامبر تیم ملی کشورش برابر مولداوی و اوکراین را از مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از دست خواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391