برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آریگو ساکی: تیتو کار سختی در تکرار موفقیت های پپ خواهد داشت

پنجشنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۷ — گل

مربی باتجربه ایتالیایی نظرش را درمورد شرایط مربی جدید بارسا و نقل و انتقالاتات بازیکنانی مثل مودریچ، سانگ و بویان ابراز کرده

آریگو ساکی

آریگو ساکی، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است که تیتو ویلانووا، سرمربی بارسلونا در مسیر جایگزینی پپ گواردیولا درنوکمپ روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت.

این مربی ۶۶ ساله این صحبتها را قبل از برگزاری دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا برزبان آوردو به این نکته اشاره کرد که جانشینی گواردیولا و تکرار موفقیت های او در بارسا، کار سختی برای تیتو خواهد بود.

ساکی در گفتگو با اسپورتس کوپه گفت:« من تیتو ویلانووا را دوست دارم ولی فکر می کنم که برای او سخت خواهد بود که موفقیت های پپ را تکرار کند. ادامه مسیر مربی ای مثل گواردیولا کار خیلی سختی است.»

ساکی درادامه درمورد نقل و انتقالات بازار تابستانی صحبت کرد و درمورد انتقال بویان کرکیچ به میلان گفت:« امیدوارم که اوضاع برای او در میلان خوب پیش برود. چه برای او و چه برای تیمش آرزوی موفقیت می کنم. او کار فوتبالی اش را به عنوان یکی از آینده دارترین جوانان دنیای فوتبال شروع کرد ولی بعد مسیرش را گم کرد. امیدوارم که او بتواند در روسونری دوباره درمسیر مناسب قرار بگیرد.او در بارسلونا نتوانست با تیم کاتالان تطبیق بیابد و به رم منتقل شد. من به بویان اعتماد دارم و فکر می کنم که در میلان می تواند به موفقیت برسد.»

از سوی دیگر ساکی نظرش را درمورد انتقال لوکا مودریچ به رئال ابراز کرد و گفت:« او خرید فوق العاده ای برای رئال است. مودریچ یک فوتبالیست مدرن است و چه باتوپ و چه بدون توپ فوق العاده بازی می کند. من واقعا او را دوست دارم.»

نظر ساکی درمورد انتقال سانگ به بارسا هم بدین ترتیب بود:« سانگ بازیکن خیلی خوبی است ولی بارسلونا بوسکتس و ماسچرانو را داشت که می توانند در همین پست بازی کنند. پس من راجع به این خرید اطمینان زیادی ندارم.»

سرمربی سابق آتزوری در پایان درمورد جدایی زلاتان و تیاگو سیلوا از میلان و انتقال آنها به پاری سن ژرمن گفت:« کاملا روشن است که میلان بازیکنان مهمی را از دست داده. در سالهای اخیر تیم میلان به شدت به قدرت این دو بازیکن تکیه داشت. آنها الان هردوی این بازیکنان را از دست داده اند و تیم باید انسجامش را حفظ کند و دیگر نباید روی قدرت فرد یا چیز خاصی تمرکزکند. الگری کارهای زیادی خواهد داشت.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391