برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیاگو سیلوا: امیدوارم در اینجا موفقیتهای میلان را تکرار کنم

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۳ — گل

ستاره برزیلی معتقد است که ترک میلان کار اسانی نبوده است

تیاگو  سیلوا

تیاگو سیلوا، ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن روز جمعه و در مراسم معارفه رسمی اش در این باشگاه فرانسوی به این نکته اشاره کرد که ترک میلان کار آسانی نبوده و در انتظار آن است که در تیم جدیدش همان موفقیت هایی که با میلان به دست آورده بوده را تکرار کند.تیاگو سیلوا به علاوه یادآوری کرد که تصمیم گیری درمورد جدایی از میلان آسان نبوده و اگر به رشد و پیشرفت تیم پاریسی ایمان نداشت، چنین تصمیمی را نمی گرفت.
درمراسم معارفه رسمی تیاگو، ناصر ال جلائیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن و لئوناردو د آرائوخو، مدیر ورزشی این تیم حضور داشتند و این مراسم در هتل کریلون پاریس و در میان فریادهای هواداران پاری سن ژرمن برگزار شد.

سیلوا با زبان پرتغالی کنفرانس خبری اش را برگزار کرد و صحبت هایش را این گونه شروع کرد:« من به این پروژه ایمان دارم. با وجودی که مذاکرات پیچیده بود، باز هم حس خوبی داشتم. از نظر شخصی و حرفه ای هم راضی هستم.»
سران پاری سن ژرمن برای جذب سیلوا مبلغ ۴۵ میلیون یورو پرداخت کردند :« اگر بزرگی پروژه پاری سن ژرمن و خود این باشگاه مرا تحت تاثیر قرار نداده بود، تصمیم دیگری می گرفتم و ممکن بود به تیم دیگری بروم.الان احساس غرور می کنم که در پاریس هستم و دراین تیم رشد و پیشرفت خواهم کرد. تمام آدمهای دنیا این شانس را ندارند که در تیمی در این سطح حضور یابند. »
تیاگو سیلوا ادامه داد:« من عضو یکی از بهترین تیم های دنیا هستم. استقبال گرمی از من به عمل آمد و اینکه خیلی‌ها دراینجا به زبان های ایتالیایی و پرتغالی صحبت می کنند، اوضاع را برای تطبیق پذیری ام با شرایط آسان ترخواهد کرد.»
در ادامه ال جلائیفی، رئیس باشگاه فرانسوی هم به تمجید از این ستاره برزیلی پرداخت و گفت:« سیلوا بهترین مدافع دنیاست و داشتن او یک افتخار بزرگی است . زمانی که ما به فکر خرید او افتادیم، می دانستیم که کارسختی خواهیم داشت، چون او بازیکن میلان بود. ولی سیلوا به اینجا آمد چون به این پروژه باور داشت.»
رئیس قطری پاری سن ژرمن درادامه به استراتژی تیمش اشاره کرد و یادآوری کرد که برنامه هایش بلند مدت است و به دنبال جذب بازیکنان خوب برای این تیم هستند.
سیلوای ۲۷ ساله در ادامه صحبتهایش گفت:« اولویت من برد و دستیابی به نتایج مطلوب است. چون سایر مسائل به دست متخصصان باشگاه بررسی می شود.»
لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن هم گفت:« با دستمزدهای بالا، خریدهای خوبی هم می توان انجام داد. ما در تابستان امسال خرید دیگری نخواهیم داشت.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391