برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر: دیدن فان پرسی در پیراهنی دیگر، دردناک است

چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۸ — ورزش۳

آرسن ونگر، مربی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که دیدن روبین فان پرسی، در پیراهن تیمی دیگر دردناک است.

آرسن  ونگر

این ستاره هلندی در طول ۸ فصل اخیر زیرنظر ونگر بازی می کرد و حالا در بازار تابستانی با قراردادی ۳۰ میلیون یورویی به تیم رقیب یعنی یونایتد رفت.

ونگر در ستون مخصوصش در یوروسپورت نوشت:« فان پرسی از آن دسته بازیکنانی است که به ندرت در زندگی می بینی: او یک استثناست، به معنای واقعی کلمه. او تمام هرآنچه یک مربی از یک بازیکن می خواهد را دارد. فان پرسی باهوش است و حرکات هوشیارانه ای دارد؛ ذاتا یک کشنده است و در طول ۹۰ دقیقه تمرکزش را حفظ می کند. او هشت فصل را با من گذراند و هیچ وقت دست از رشد و پیشرفت نکشید. ما هیچ وقت تصورش را هم نمی کردیم که او مبدل به چنین بازیکنی شود. دیدن او در پیراهن تیمی دیگر، آن هم در زمانی که در اوج است، واقعا دردناک است.»


ونگر ادامه داده:« حالا او رفته. از هواداران نخواهید که این را درک کنند؛ چون قابل درک نیست. حتی من هم درک نمی کنم. من که در قلب تصمیمات هستم. باید با این شرایط کنار بیائیم. زندگی همین است. ما برای کمک کردن به افراد برای نمایش مهارتهایشان اینجا هستیم. یک مربی باید تاثیر مثبتی در زندگی بازیکنانش داشته باشد.»

این درحالی است که قبل از انتقال فان پرسی به یونایتد، یوونتوس هم به دنبال جذب او بود. ونگر در این باره به این نکته اشاره کرده که ترجیح می داده تا فان پرسی به تیمی غیرانگلیسی برود:« من ترجیح می دادم تا فان پرسی به تیمی خارج از انگلیس برود تا مانع از آن شوم که در طول یک فصل چندین بار مقابل ما قرار بگیرد. این چالش خوبی برای ماست تا ثابت کنیم و زندگی بعد از چنین جدایی ایی همچنان ادامه خواهد داشت. نشان دهیم که هنوز هم می توانیم گل بزنیم، خوب بازی کنیم و اوضاع را به کام نمائیم.»

ونگر معتقد است که فان پرسی می تواند زوج آرمانی و خوبی برای رونی باشد:« روبین فان پرسی و رونی همه ویژگی های لازم برای بازی کردن در کنار یکدیگر را دارند. گاهی وقتها گلزنان برتر نمی توانند درکنار هم خوب باشند ولی اگر مهارت های تکنیکی زوج در زمین را آنالیز کنی، موفق خواهی بود. این همکاری موفق به اندکی درک تکنیکی و فردی نیاز دارد. اگر این لینک برقرار شود و هر دو بازیکن گلزنی کنند، رابطه قدرتمندی شکل خواهد گرفت.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391