برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر و پیشنهاد محدودسازی مالی در لیگ برتر

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۳۷ — گل

این قوانین شامل محدود سازی سطح دستمزدهای پرداختی با توجه به بازدهی آن یا تعیین اینکه یک باشگاه در چه شرایطی باید ورشکست اعلام شود بودند.

آرسن  ونگر

روز پنج شنبه مدیران ۲۰ باشگاه لیگ برتری جلسه ای برگزار کردند تا در مورد اعمال محدودیتهای احتمالی برای خرج کردن را بررسی کنند، این جلسات در طول سال آینده باز هم تکرار خواهند شد.

آرسن ونگر سرمربی توپچی‌ها بر این باور است که چارچوبهایی نظیر قانون فیرپلی مالی یوفا که به معنای خرج کردن باشگاه‌ها به اندازه درآمدشان است باید هر چه زودتر اجرایی شوند.

این قوانین مطمئناً موجب جلوگیری تزریق پول از خارج به باشگاه‌ها می شود، نمونه بارز این مسئله باشگاه های چلسی و منچستر سیتی هستند.

ونگر در حاشیه گردهمایی مربیان اروپا در سوئیس گفت:"شما فقط باید به اندازه ای که پول در می آورید خرج کنید، این کار اندازه و سطح واقعی باشگاه شما را نشان می دهد. من به شخصه برای مدتی طولانی حامی این کار بودم ؛چون به قدرت نابی که در فوتبال وجود دارد اعتقاد دارم."

روز پنج شنبه هیچ تصمیم گیری نهایی اتخاذ نشد، دیوید گولد یکی از سهامداران باشگاه وستهم یونایتد معتقد است که اکثریت باشگاه‌ها ،موافق اجرای چنین قوانینی هستند.

این قوانین شامل محدود سازی سطح دستمزدهای پرداختی با توجه به بازدهی آن یا تعیین اینکه یک باشگاه در چه شرایطی باید ورشکست اعلام شود بودند.

الیس شرت رئیس باشگاه ساندرلند هم طرحی را پیشنهاد کرد که موجب آن باشگاه‌ها می توانند هر سه فصل یکبار فقط ۱۰% میزان دستمزدهای بازیکنانشان را افزایش دهد و این طرح از فصل جاری اجرایی شود.

اما طبق اخبار رسیده چند باشگاه مثل فولام، چلسی، منچستر سیتی و اورتون مخالف به وجود آمدن چنین محدودیتهایی بوده اند.

گولد (سهامدار وستهم) در این مورد می گوید:" فکر می کنم ۱۴ باشگاه آماده این تغییرات هستند، البته فکر می کنم این تعداد بیشتر هم شود ، حدود ۱۷ باشگاه. چند باشگاه خواهند بود که در این جمع نیستند ولی باید بگوییم که ما منفعت کلی لیگ را در نظر خواهیم گرفت."

برای اجرایی شدن این قوانین محدود سازی مالی حداقل باید ۱۴ باشگاه رای مثبت بدهند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391