برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریستین ویری یک میلیون یورو غرامت می‌گیرد

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۴ — فارس

کریستین ویری برای گرفتن غرامت از باشگاه اینترمیلان دادخواست ۹.۲۵ میلیون یورویی تنظیم کرده و ۱۲ میلیون یورو نیز از شرکت ایتالیا تلکام درخواست کرده بود.

کریستین ویری

ویری ۳۹ ساله اعلام کرده در سال ۲۰۰۶ زندگی شخصی وی مورد جاسوسی قرار گرفته و همواره زیر نظر بوده و به همین دلیل به او استرس زیادی وارد شده که در فوتبال او تاثیر منفی داشته است.

یکی از پرونده‌های پیشین این بازیکن نیز در تحقیق‌هایی بدون ارتباط با این موضوع کشف شد.

دادگاهی که در همین زمینه تشکیل شده بود به دریافت یک میلیون یورو غرامت کریستین ویری از اینترمیلان و ایتالیا تلکام رای داده است.

گازتا دلو اسپورت در این مورد گزارش داده که تمامی حرکت‌های ویری به دستور باشگاه اینترمیلان و از طریق یک کمپانی تلفن زیر نظر گرفته شده بود. این کار در فصل ۰۱-۲۰۰۰ انجام شده و در سال ۲۰۰۴ نیز تکرار شده است.

کریستین ویری بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۵ برای نرآتزوری به میدان رفته است. او در جنوب غربی سیدنی بزرگ شده و دوران فوتبال خود را در استرالیا آغاز و پس از آن برای ادامه به ایتالیا رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391