برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داوید ویا: برد قاطعانه ما مقابل ختافه خیلی مهم است

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۲ — گل

اگر به آمار و ارقام نگاه کنیم، می بینیم که همیشه در زمین ختافه، به ما خیلی سخت گذشته و اینجا کار کردن برای ما خیلی سخت بوده. کسب یک پیروزی قاطعانه در کولیسئوم، برای ما خیلی مهم است.

داوید ویا

داوید ویا، ستاره اسپانیایی بارسلونا که بعداز مصدومیتی که در ماه دسامبر سال گذشته و در دیدار تیمش در جام باشگاه های جهان گریبانگیر او شد و او را به تیغ جراح سپرد، اخیرا به میادین ورزشی بازگشته ، شنبه شب در برد ۱-۴ تیمش مقابل ختافه نقش تاثیرگذاری داشت.

در پایان دیدار ورزشگاه کولیسئوم آلفونسو پرس، داوید ویا رضایتش را از این برد قاطعانه ابراز کرد و به خبرنگاران گفت:« شکست دادن ختافه با نتیجه ۱-۴ ، شادی دوبرابری را به همراه دارد. ما در سال های اخیر، در ورزشگاه کولیسئوم، سختی های زیادی کشیده ایم و فصل گذشته سه امتیاز مهم را در این ورزشگاه از دست دادیم. همیشه در برنامه بازی ها،چنین بازی هایی را جزو دیدارهای سخت تیم علامت می زنیم. به ویژه وقتی که فصل قبل هم در این ورزشگاه سه امتیاز ارزشمند از دست داده باشیم. حالا شکست دادن ختافه در خانه اش را با شادی مضاعفی جشن می گیریم. چون در سال های اخیر خاطرات بدی از این ورزشگاه داریم.»


داوید ویا در ادامه صحبت هایش گفت:« اگر به آمار و ارقام نگاه کنیم، می بینیم که همیشه در زمین ختافه، به ما خیلی سخت گذشته و اینجا کار کردن برای ما خیلی سخت بوده. کسب یک پیروزی قاطعانه در کولیسئوم، برای ما خیلی مهم است.»

این ستاره اسپانیایی از اینکه توانست گل چهارم بارسلونا در این بازی را به ثمر رسانده و بار دیگر برای دقایقی هم که شده در تیمش بازی کرد، واقعا خوشحال بود و دراین باره گفت:« از نتیجه بازی و از اینکه توانستم گلی را در لحظات پایانی بازی بزنم، خیلی خوشحالم. تدریجا در مسیر ایده آل قرار خواهم گرفت. من هر روز بهتر می شوم و باید برای بازگشت به روزهای اوج صبور باشم تا بتوانم دوباره برای تیمم تاثیرگذار و سرنوشت ساز ظاهر شوم. برای من مهم این است که بتوانم ریتم قبلی ام را بازیابم. ولی من یک مهاجم هستم و به گلزنی نیاز دارم و همیشه برایم مهم است که بتوانم به گل برسم. تدریجا قدرت بدنی ام بیشتر می شود و راستش را بخواهید، اصلا انتظارش را نداشتم که در این برهه زمانی، بتوانم ۲ گل بزنم. احساس خوشبختی می کنم؛ بعد از ماه‌ها دوری از میادین چمن، یک بازیکن دوست دارد چنین احساس دلنشینی که ماه‌ها آنرا تجربه نکرده بود لمس کند و به همین خاطر گلزنی برایم خیلی زیباست.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391