برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری و اینزاگی: درگیری؟ هیچ اتفاقی بین ما رخ نداد

شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۱۹ — گل

این دو با حضور در یک مصاحبه تلویزیونی در میلان چنل، شایعه درگیری شان را به شدت رد کردند

ماسیملیانو  آلگری و پیپو اینزاگی

فیلیپو اینزاگی، مهاجم سابق و ماکسی آلگری، سرمربی فعلی میلان، شایعه درگیری اخیرشان در جریان تمرینات روز گذشته روسونری را به شدت تکذیب کردند.

نتایج اخیر میلان به شدت آلگری را تحت فشار قرار داده است و شایعه شده بود که حضور آلگری در تمرینات تیم جوانان میلان موجب شده تا اینزاگی که هدایت این تیم را برعهده دارد، او را به جدی نبودن در کارش متهم کنند.

اما این دو با حضور در یک مصاحبه تلویزیونی در میلان چنل، این شایعات را به شدت رد کردند.

آلگری در ابتدای مصاحبه گفت:" هیچ اتفاقی رخ نداد. مطلقا هیچ اتفاقی. هیچ مشکلی با پیپو ندارم. در حقیقت یک همکاری فوق العاه بین تیم اول و بخش جوانان وجود ندارد. صحبت های ما یک تبادل نظر بدون کوچکترین توهین یا بحث شدید بود."

اینزاگی نیز با تایید صحبت های آلگری، گفت:" او راست می گوید. صحبت های ما یک دقیقه هم طول نکشید. حتی بازیکنان تیم جوانان هم چیزی متوجه نشدند زیرا اتفاقی رخ نداد.

ما میلانی هستیم و عاشق میلان هستیم. پس هیچ کدام از اتفاقاتی که گفته شده، رخ نخواهد داد. به جای اینکه در مورد چیزهایی که اتفاق نیفتاده، بنویسید، باید به میلان کمک کنید."

آلگری در پایان صحبت‌ها گفت:" امیدوارم برای مدت زمان طولانی در میلان بمانم اما من برای همیشه اینجا نخواهم ماند و فکر می کنم همه ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک مربی فوق العاده را دارد. او از جای خوبی کارش را آغاز کرد و می تواند کارهای خوبی انجام دهد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391