برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکست دیگر آلمان‌ها و بازی خداحافظی بالاک

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۳۵ — گل

دیدار منتخب تیم های ملی آلمان و ایتالیا در دهه ۹۰ با پیروزی ایتالیایی‌ها در ضربات پنالتی به پابان رسید. دیداری که به بازی قرن ملقب و توسط نظرسنجی که در سایت بیلد انجام شد اعضای تیم ملی آلمان انتخاب شدند.

میشاییل   بالاک

اگر از نتیجه بازی عبور کنیم امشب شهر فرانکفورت شاهد یکی از جلوه های زیبای فوتبال بود. حضور بازیکنان بزرگ دو تیم که در دهه ۹۰ از اسطوره های فوتبال جهان به شمار می رفتند در کنار هم جلوه های زیبایی به این بازی داده بود.

این دیدار به نوعی برای میشائیل بالاک یک بازی خداحافظی نیز به شمار می رفت. کاپیتان سابق آلمان‌ها از ابتدا در ترکیب تیم منتخب قرار داشت و در مراسم آغاز بازی از صمیم قلب سرود ملی ژرمن‌ها را می خواند و تا دقایق انتهایی بازی نیز در زمین حضور داشت. اولیور بیرهوف مدیر تیم های ملی برگزاری بازی خداحافظی برای بالاک را رد کرد و این آخرین حضور میشائیل بالاک در مستطیل سبز به عنوان بازیکن بود.

نیمه اول بازی با گلزنی کریستین ویری به سود ایتالیایی‌ها به پایان رسید اما در نیمه دوم آلمان‌ها توانستند گل خورده را جبران کنند و این نتیجه تا دقایق پایانی بازی نیز پا برجا بود. دیدار دو تیم به ضربات پنالتی کشید و اینبار تیم ملی آلمان در ضربات پنالتی با حساب ۵ به ۶ مغلوب ایتالیایی‌ها شد تا همچنان روند باخت های آن‌ها مقابل رقیب دیرینه ادامه داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391