برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت مدیر فنی تیم ملی آلمان از کلوزه

پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۳۳ — ورزش۳

کنفرانس مطبوعاتی اولیور بیرهوف در مورد مسائل روز تیم ملی و پاسخ به انتقادات اولی هوینس از کلوزه مهاجم با سابقه تیم ملی دفاع کرد.

میرسلاو  کلوزه

اولیور بیرهوف مدیر فنی تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری از وجود رقابت شدید در بین بازیکنان تیم ملی برای حضور در ترکیب اصلی تیم خبر داد و حواشی اخیر را که در پی انتقادات شواینی بوجود آمده بود طبیعی دانست.

بیرهوف در کنفرانس مطبوعاتی در اردوی تیم ملی گفت:" تیم ملی آلمان در حال حاضر از یک ترکیب قدرتمند در بایرن و یک دسته از بازیکنان با تکنیک از بوروسیا دورتموند و به همراه دو بازیکن از رئال مادرید تشکیل شده است."

او ادامه می دهد:" ما به ندرت چنین تیمی در اختیار داشتیم که در آن تمامی بازیکنان مدعی حضور در ترکیب اصلی باشند ما از این شرایط بسیار خوشحالیم و سپاسگذار کارهای صورت گرفته در مقاطع پایه فدراسیون هستیم اما همیشه در چنین شرایطی نارضایتی هایی نیز رخ می دهد اما این نشانه اعتراض نیست و من مطمئن هستم روحیه تیمی در اردو حاکم است و این شرایط ادامه خواهد داشت."

بیرهوف در مورد دیدارهای تیم ملی مقابل ایرلند و سوئد گفت:" ما مقابل رقبای اصلی خود قرار می گیریم و این بسیار مهم است که بتوانیم مقابل آن‌ها نتیجه مناسب بگیریم به خصوص پس از پیروزی در هر ده بازی مقدماتی یورو انتظارات از ما بسیار بالا است."

بیرهوف در پایان به انتقادات اخیر هوینس از کلوزه که گل های ملی میرو را زیر سوال برده بود عنوان کرد:" من در این مورد واقعا ناامید شدم کلوزه خدمت بزرگی به فوتبال ملی آلمان کرده همه ما باید جلوی ایجاد حواشی های بی مورد را در تیم ملی بگیریم نه اینکه به آن‌ها دامن بزنیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391