برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی هنوز هم دل نگران میلان است

چهارشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۸ — ورزش۳

کارلو آنچلوتی در مصاحبه ی اختصاصی در رابطه با وضعیت میلان صحبت کرده است.

کارلو  آنچلوتی

کارلو آنچلوتی مربی سابق باشگاه میلان، این روزها هدایت تیم پاری سن ژرمن را در دست دارد؛ هرچند که او هنوز هم دل نگران میلان است و شرایط این تیم را از نزدیک دنبال می کند. آنچلوتی که بعد از هدایت میلان مدتی مربی چلسی نیز بود در یک گفتگویی به بررسی شرایط کنونی روسونری پرداخته است.

کارلتو در بخشی از صحبت هایش درمورد اوضاع نا به سامان روسونری گفت:"من شرایط بدی را که میلان در آن گرفتار شده را می فهمم. اگرچه هرگز تصور چنین شروعی را برای میلان نداشتم."

او درادامه صحبت هایش گفت: "من انتظار چنین شروعی را از میلان نداشتم؛ حتی در شرایطی که خیلی از بازیکنان این تیم جدا شده اند. منظور من تنها زلاتان و سیلوا نیستند، بلکه پیپو اینزاگی، نستا، جنارو گتوسو و سیدورف نیز میلان را ترک کرده اند. با این حال شما باید از این بهانه‌ها خود را خلاص کنید؛ چرا که این حرف‌ها بر روحیه ی تیم نیز اثر می گذارد."

کارلتو ادامه داد:" بازیکنان باید بدانند که لباسی که به تن کرده اند چه ارزشی دارد. در چنین شرایطی تنها قدرت و ایمان قلبی لازم است. شما باید در برابر مشکلات بایستید تا زمانی که طوفان به پایان برسد. میلان باید دوباره همه چیز را با قدرت شروع کند. در حقیقت بازیکنان جدید از لحاظ تکنیکی با بازیکنان گذشته ی میلان تفاوت دارند؛ اما آن‌ها باید در برابر تیمشان مسئولیت پذیر باشند. کیفیت و هوش نکات خیلی مهمی هستند؛ میلان هرگز نمی تواند مانند فصل گذشته عمل کند اما با تمام این شرایط، میلان تیمی نیست که از چهار بازی سه شکست را در کارنامه اش ببیند."

او در رابطه با مصدومیت های پاتو گفت:" من فکر نمی کنم که شرایط و مصدومیت های پاتو غیرقابل بهبود باشد و آرزو می کنم که به زودی به ترکیب میلان باز گردد. پاتو می تواند ارزش های تیمی میلان را افزایش دهد؛ چرا که او یک بازیکن به شدت مستعد است. متاسفانه او با مصدومیت های فراوانی روبرو بوده؛ اما امیدوارم که بهبود پیدا کند. او می تواند با بازگشتش به میلان، همان چیزی را که در میلان کم است به این تیم بازگرداند. در حالی که ریکاردو مونتولیوو نیز در میلان است که یک هافبک توانمند و بزرگ است."

او در رابطه با مربیگری اینزاگی هم گفت :" برای تبدیل شدن به یک مربی، شما به شور و اشتیاق نیاز دارید و اینکه مثلا برای ۲۰ سال فوتبال بازی کرده اید، به این معنا نخواهد بود که شما یک مربی بزرگ می شوید. من کار اینزاگی را دنبال خواهم کرد و در این رابطه بسیار کنجکاو هستم. بسیاری از بازیکنان میلان دوره من، توانایی و کاریزمای تبدیل شدن به مربی را دارند. از لحاظ تاکتیکی باید بگویم که پیرلو می تواند مربی بزرگی شود چرا که دید خوبی به فوتبال دارد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391