برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتی کنان سوارس و اورا در آنفیلد

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۴ — گل

درمراسم آغازین دیدار دو تیم یونایتد و لیورپول در ورزشگاه آنفیلد، لوئیس سوارس و پاتریس اورا با هم دست دادند تا اختلافات فصل گذشته شان را به دست فراموشی بسپارند

پاتریس   اورا و لوئیس  سوارز

لوئیس سوارس، مهاجم اروگوئه ای لیورپول و پاتریس اورا ، مدافع باتجربه فرانسوی منچستریونایتد، در جریان مراسم ابتدایی دیدار دو تیم، با هم دست دادند تا این دست دادن به منزله آشتی کنان این دو ستاره محسوب شود.

رویارویی این دو ستاره یکی از لحظاتی بود که خیلی‌ها انتظارش را می کشیدند و بعضی‌ها فکر می کردند که این دو با هم دست ندهند ولی اورا و لوئیس سوارس در مراسم آغازین مصاف یونایتد و لیورپول دست دادند تا به تمام دردسرها پایان دهند.

مشکل میان این دو بازیکن به اکتبر سال ۲۰۱۱ برمی گردد؛ زمانی که پاتریس اورا، لوئیس سوارس را به توهین نشان پرستانه متهم کرد و از همین روستاره اروگوئه ای لیورپول با محرومیت از حضور در ۸ بازی تیمش مواجه شد.

در بازی بعدی دو تیم که در ماه فوریه سال ۲۰۱۲ در اولدترافورد برگزار شد، این لوئیس سوارس بود که از دست دادن با اورا سرباز زد تا خشمش را نسبت به ۸ جلسه محرومیتی که برای او درنظر گرفته شده بود ابراز کند. این رفتار ستاره اروگوئه ای موج جدیدی از انتقادات را نسبت به رفتار او در پی داشت و بعد از آن بود که سوارس مجبور به عذرخواهی شد.

در روزهای اخیر هم صحبت های زیادی درمورد دیدار دوباره سوارس و اورا مطرح شده بود ولی خیلی‌ها مطمئن بودند که این بار این دو بازیکن با هم دست خواهند داد. سخنگوی باشگاه منچستریونایتد هم در صحبت هایی اعلام کرده که دست دادن این دو بازیکن، نماد«اتحاد» میان دو باشگاه که دو رقیب دیرینه هستند، است. از سوی دیگر، استیون جرارد، کاپیتان لیورپول هم به خاطر مسئولیتی که بردوشش حس می کرد، طرفدار این آشتی کنان بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391