برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درگیری تماشاگران پس از دربی روهر

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۶ — گل

سخنگوی پلیس شهر دورتموند از درگیری هواداران دو تیم با گذشت یک ساعت از پایان بازی خبر داد و نیروهای امنیتی بر متفرق کردن آشوبگران به استفاده از اسپری های فلفل مجبور شدند.

بنا به گزارش سخنگوی پلیس دورتموند آشوب گران با شدت تمام و استفاده از هر وسیله ای با نیروهای پلیس درگیر شدند در این بین ۱۵۰ تن از این افراد توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس دورتموند پیش از آغاز دربی تدابیر شدید امنیتی را پیش بینی کرده بود و شمار نیروهای امنیتی خود را به چهار برابر بازی های گذشته افزایش داد.

یک گروه ۱۰۰ نفری از هواداران شالکه در خیابان های منجر به استادویم با انجام آتش بازی به شادمانی پس ازپیروزی پرداختند و در این حین هواداران دورتموند با اعتراض به این رفتار با آن‌ها درگیر شدند. درگیری تا حدی جدی بود که پلیس برای جدا کردن دو گروه به استفاده از اسپری های اشک آور مجبور شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391