برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خط و نشان جدی فالکائو برای رونالدو و مسی

دوشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۲ — ورزش۳

فالکائو با زدن ۸ گل در ۶ بازی آمار به مراتب بهتری را نسبت به مسی و رونالدو داشته است، مسی و رونالدوئی که تاکنون در هفت بازی ۸ گل به ثمر رسانده‌اند.

رادامل فالکائو

به نقل از سایت گل، حضور مسی و رونالدو در لالیگا و آمار گلزنی حیرت‌انگیز آن‌ها در چند فصل اخیر سبب شد تا مهاجمان تراز اولی که در لالیگا حضور دارند تا حد بسیاری در حاشیه قرار گیرند و آن‌چنان که باید به چشم نیایند. برای مثال رادامل فالکائو در فصل گذشته برای تیمی همچون اتلیتکو مادرید ۲۴ گل در طول رقابت‌های لالیگا به ثمر رساند و سومین گل‌زن برتر لالیگا لقب گرفت ، اما آمار خوب و منطقی او هیچ‌گاه به چشم نیامد چرا که بسیاری فراموش کرده بودند که رونالدو و مسی از جمله استثناهای فوتبال هستند و نباید آن‌ها را مبنای قضاوت عملکرد سایر ستارگان قرار داد. با این وجود در این فصل تاکنون فالکائو با زدن ۸ گل در ۶ بازی آمار به مراتب بهتری را نسبت به مسی و رونالدو داشته است ، مسی و رونالدوئی که تاکنون در هفت بازی ۸ گل به ثمر رسانده‌اند.

به هرترتیب رقابت با بزرگانی همچون مسی و رونالدو ، حد و مرز برای پیشرفت را فراتر از ابعادی می‌کند که همیشه در ذهن داشته‌ایم و به نظر در این فصل فالکائو برای رقابت با مسی و رونالدو پای به میدان گذاشته است و حداقل از استعداد سرشار او می‌توان پیش‌بینی کرد که او حداقل در امر گل‌زنی رقابت تنگاتنگی با مسی و رونالدو در طول فصل داشته باشد و به عصر دو قطبی این دو بازیکن در جدول گلزنان لالیگا پایان دهد.

در آخر مروری کوتاه بر جدول گلزنان لالیگا خواهیم داشت:

۱-رادامل فالکائو : ۸ گل در ۶ بازی ؛ ۴ ضربه‌ی پنالتی.

۲-کریستیانو رونالدو : ۸ گل در ۷ بازی ؛ ۳ ضربه‌ی پنالتی.

۳-لیونل مسی : ۸ گل در ۷ بازی ؛ ۱ ضربه‌ی پنالتی.

۴-تومر همد : ۵ گل در ۷ بازی ؛

۵-آدوریز : ۴ گل در ۷ بازی ؛

۶-آلوارو نگردو : ۴ گل در ۷ بازی ؛ ۱ ضربه‌ی پنالتی.

۷-اسکار : ۴ گل در ۷ بازی؛

۸-مولینا : ۳ گل در ۴ بازی؛

۹-داوید ویا : ۳ گل در ۵ بازی؛

۱۰-روبن کاسترو : ۳ گل در ۶ بازی؛

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391