برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساز و کار جدید فیفا برای خالی نماندن سکوها

پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۴۴ — ورزش۳

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، با ساز و کاری جدید، به دنبال حل مشکل خالی ماندن سکوهای تماشاگران در مسابقه های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل است.

در روش جدید ارایه شده توسط فدراسیون بین المللی فوتبال، تماشاگرانی که بلیت تهیه می کنند و از تماشای مستقیم بازی‌ها در ورزشگاه‌ها منصرف می شوند، بلیت های خود را از طریق اینترنت به فروش برسانند.

مدیر بازاریابی فیفا در این باره اظهار داشت: در این روش، از شرکت های فروشنده بلیت خواسته می شود، اطلاعات دقیقی از خریداران و دارندگان بلیت‌ها در اختیار فیفا قرار دهند و این کار از خالی ماندن سکوها به رغم فروش تمام بلیت‌ها جلوگیری می کند.

ویل افزود: از شرکت های مسوول انتظار می رود، با شفافیت و راستی، اطلاعات دارندگان بلیت، شرکت کنندگان و کسانی که از تماشای بازی منصرف شده اند و بلیت هایی که استفاده نخواهند شد را قبل از بازی در اختیار ما قرار دهند تا این بلیت‌ها بازفروش شوند.

بسیاری از باشگاه های اروپایی به شرکت‌ها اجازه داده اند، بلیت‌ها را از کسانی که نمی خواهند از آن‌ها استفاده کنند، خریداری کرده و بازفروش کنند.

ویل اظهار داشت: سیستم جدید فروش بلیت‌ها در رقابت های فوتبال جام قاره های سال ۲۰۱۳ در برزیل، مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن و مسابقه های فوتبال جام ملت های اروپا در سال ۲۰۱۲ (یورو ۲۰۱۲) در لهستان و اوکراین، بسیاری از صندلی های سکوهای جایگاه تماشاگران خالی مانده بود که این مساله، ناراحتی و عصبانیت مسوولان و تماشاگران فوتبال را موجب شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391