برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاسیاس:بایدبرای حریف ارزش و احترام قائل شد

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۹ — ورزش۳

ایکر کاسیاس در گفتگو با روزنامه آ.اس به بررسی مسائل مختلفی پرداخته. از بازیهای تیمش در کوپا دل ری گرفته تا انتشار اخباری درمورد احتمال انتقال فالکائو به رئال.

ایکر کاسیاس

*نظرت درمورد آلکویانو، حریف اول رئال در کوپا دل ری و احتمال رویارویی با بارسا در نیمه نهایی کوپا دل ری چیست؟

هنوز تا رویارویی احتمالی با بارسا خیلی زمان باقی است. ما باید اول خودمان را برای بازی با آلکویانو آماده کنیم. در سالهای اخیر، در مصاف با تیم های گمنام تری در مقایسه با رئال، با سختی های زیادی مواجه شدیم. بایدبرای حریف ارزش و احترام قائل شد. حریفانی مثل آلکویانو؛ چون قطعا آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و انگیزه های زیادی برای پیروزی دارند.

*این روزها انتقاداتی به عمل می آید. نظرت درمورد این انتقادات چیست؟

تمام اینهارا باید به شوخی گرفت. باید به نظرات احترام گذاشت. هرزمان که یک انتقاد سازنده باشد، خیلی هم مثبت است. زمانی که این همه مدت در اوج هستی و به علاوه در تیمی مثل رئال هستی و پرونده خوبی را داری و تنها در یکی دو بازی نمی درخشی، همه چیز سیاه دیده می شود. من سالهاست که با اینها کنار آمده ام. همچنان کار می کنم و تلاش می کنم تا نظرات مخالف را تغییر دهم.

*فکر می کنی فالکائو به رئال خواهد آمد؟

او مهاجم خیلی بزرگی است. البته این صحبت‌ها همه شایعه است. فقط بازیکنان تیم ما برایمان مهم هستند. ایگواین، بنزما و موراتا، مهاجمانی هستند که ما نگرانشان هستیم و می خواهیم که دراوج باشند. من کسی نیستم که بگویم که کدام بازیکنان به درد تیم می خورند و کدام بازیکنان باید به رئال بیایند.

*از اینکه الگوی خیلی از مردم هستی، چه احساسی داری؟

مردم به من لطف زیادی دارند واحترام زیادی برایم قائلند. واقعیت این است که از شنیدن این صحبت‌ها احساس غرور می کنم. سعی می کنم تا به بهترین نحو ممکن کارهایم را انجام دهم تا مردم از بازیهای رئال و تیم ملی لذت ببرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391