برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماتئوس: برخی از مدافعان تیم ملی آلمان بیش از حد ضعیف هستند

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — واحد مرکزی خبر

لوتار ماتئوس کاپیتان سابق تیم ملی آلمان چندین مدافع تیم ملی این کشور را « بیش از حد ضعیف » توصیف کرد. اظهارات ماتئوس پس از تساوی چهار- چهار آلمان در مقابل تیم ملی فوتبال سوئد در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل مطرح شد.

لوتار ماتئوس

ماتئوس در گفتگو با نشریه بیلد آلمان گفت:« برخی از مدافعان بیش از حد ضعیف هستند. متز هومل - که در برلین غایب بود - در مسیر خوبی قرار دارد اما از نظر من پر مرتساکر یک مدافع مرکزی در سطح بازی های بین المللی نیست.»
او گفت«:« هولگر باداشتوبر و ژروم بوآتنگ همچنان از کیفیت کلاس جهانی فوتبال برخوردار نیست. در مجموع کسی را نداریم که اشتباه نکند و هر از چند گاهی شاهد اشتباهاتی از سوی برخی مدافعان هستیم.»
روز شنبه یوآخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان به بهانه بیماری از شرکت در یک برنامه تلویزیونی خودداری کرد. این مربی پنجاه و دو ساله قرار بود به سوالاتی درباره تساوی شوکه کننده تیم ملی آلمان مقابل سوئد در برلین پاسخ دهد. تیم میزبان در سی دقیقه پایانی چهار گل دریافت کرد.
این نتیجه بار دیگر بحث‌ها را در رسانه های آلمان در این باره به وجود آورد تیم ملی با وجود فیلیپ لام کاپیتان و باستین شوآن اشتایگر کاپیتان دوم تیم ملی آلمان فاقد یک رهبر در زمین بازی است اما ماتئوس می گوید موضوع این نیست. ماتئوس که صد و پنجاه بار پیراهن تیم ملی آلمان برا بر تن کرده است و در جام جهانی هزار و نهصد و نود کاپیتان تیم ملی آلمان بود، گفت:« ما در رقابت های جام جهانی نیز با این که پل بریتنر یا کارل هاینس رومنیگه هم در زمین بازی حضور نداشتند ناکام بودیم.»
او گفت:« زمانی که ما در سال هزار و نهصد و نود ونه فینال لیگ قهرمانان اروپا را باختیم اشتفان افنبرگ با من بازی کرد. »
این در حالی است بکن باوئر کاپیتان سابق تیم ملی آلمان از لو حمایت می کند.
بکن باوئر در گفتگو با مجله فوکوس درباره بازی مقابل تیم سوئد گفت:« من می گویم تیم از آنها درس خواهد گرفت.»
ستاره سابق بایرن مونیخ دراین باره به باخت هفت به چهار بایرن در مقابل کایزرسلاترن در سال هزار و نهصد و هفتاد و سه اشاره کرد که آنها در ابتدا چهار بر یک جلو بودند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین، او گفت:« این موضوع همانند یک زنجی است ابتدا میانه زمین متزلزل شد و در نهایت دفاع و دروازه بان و هیچ کس نمی داند چرا. درست اتفاق چها سال پیش تکرار شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391